Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túlreagáltam? Ti mit csináltat...

Túlreagáltam? Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén egy baráti szülinapon voltunk 6 hónapos babával ahol volt néhány olyan tag is, akiket mi nem ismertünk. A gyerek a férjem kezében volt és ahogy beléptünk az ajtón 3-4 számomra ismeretlen nő odacsörtetett, kivették a férjem kezéből és az egyik elkezdte puszilgatni (fogalmazzunk úgy h nem egy ápolt kisasszony volt). Nem tudom milyen fejet vághattam mert amint férj észrevette, visszaszedte a gyereket (nőci nem akarta odaadni) én meg beraktam a babakocsiba es azzal a lendülettel kimentem vele, meg se álltam a legközelebbi kávézóig. Férjnek meg telefonáltam, hogy beszélgessen kicsit aztán jöjjön, mert én aztán vissza nem megyek oda, NEM BÍROM ELVISELNI ha a gyerekemet idegenek kézről kézre adogatják mint valami játékot. Attól meg szabályosan rosszul vagyok, hogy puszilgatják, komolyan, sikítani tudnék ettől.


Teljesen kiborultam, hogy felnőtt nők hogy nem érzik, hogy hol van a határ... én meg azóta ezen rághatom magam, hogy megbántottam valakit, meg elviharzottam köszönés nélkül. :(


2019. márc. 16. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy most megírják páran, hogy túlreagáltad, de én is pontosan ezt tettem volna, mint Te. Még az ismerős se vegye ki szó nélkül a kezemből a gyereket, nemhogy vadidegen... A puszilgatást meg eleve nem bírom, nem értem miért szükséges egy kisbabát összepuszilgatni ha nem az enyém. Soha eszembe se jutott más gyerekét puszilgatni.
2019. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ugye??????? Nekem sem. Soha! A saját anyám nem veszi ki a kezemből és erre olyanok akik a nevemet se tudják lerohannak és úgy bánnak a gyerekkel mintha valami cuki kiskutya lenne. Eszemf.szom eldobtam
2019. márc. 16. 16:06
 3/18 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm ha a gyerekemet puszilgatják, csak a közvetlen családnak viselem el. Mondjuk rajtuk kívül meg SOHA nem próbálta meg senki... fel nem bírom fogni mi van ezeknek a fejében rosszul bekötve, hogy merészelik????
2019. márc. 16. 16:07
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igazad van. Teljes mértékben megértelek.
2019. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Jol tetted. Meg ha ismeros tesz igy, akit ismersz, de idegennek sose engednem... Annak aztan buntudat nelkul szolnek, alljon le.
2019. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sírás kerülget most is, mert természetesen én lettem a hülye ...csa aki fenn hordja az orrát. Annyira gyűlölöm, hogy ilyen helyzetbe hoztak. Nem vagyok egy társasági ember de annyira szeretnék barátkozni és erre így végződik ezer millió éve az első alkalom, hogy barátok közé tudnánk menni...
2019. márc. 16. 16:13
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

A férjeddel nem ismeritek egymást? Csak mert ha tudja, hogy nem szereted, ha idegének kezében van a gyerek, vagy puszilgatják, akkor evidens, hogy oda se adja a gyereket. Kivenni az én kezemből pl biztos nem tudna senki a gyerekemet, ha en nem akarom őt oda adni.

Kimondottan hisztis pcsa viselkedés volt, amit levágtál. Értelmes felnőtt nő, aki egyben anya is, simán közölte volna, hogy ezt így nem akarom, nem szeretem, ha idegenek érnek a gyerekemhez és ezzel téma lezárva. Ennek a musornak egyetlen értelme volt: többet nem hívnak meg benneteket gyerekestől.

Megegyszer: értem, hogy mi volt a problémád, nekem is gond lett volna, de én felnőttként reagáltam volna le, te pedig gyerekként tetted

2019. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Én a férjedet sajnálom. Borzalmas társ lehetsz. Képzelem mit gondolhattak róla (meg mondhattak rólad neki), hogy elviharzol nélküle és kávézóból felhívod a férj-et és urasítod. Ez is fura hogy így hivod. Férj. Mintha kutya lenne. A többiben igazad volt, jogos, de tekintettel kene lenned az állítókagos társadra.

Nekünk is van ilyen barátunk, akinek ilyen a felesége, csalja is az asszonyt szorgosan meg szidja. Sajnalom a nőt is meg férjet is.

2019. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
*utasítod
2019. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Értem a problémádat, de komolyan azt gondolod, hogy ezt így kell megoldani? Számomra a viselkedésed visszataszító. Miért nem egyszerűen vetted el a gyereket es mondtad el, hogy nem szereted, ha ...

De ez, hogy elviharzol. Mint valami szappanopera jelenet.

2019. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!