Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit adnátok rá ebben az...

Ti mit adnátok rá ebben az időben?

Figyelt kérdés
Délután elmegyünk kirándulni a közeli tóhoz. Állítólag 20 fok lesz. Rajtam szerintem csak egy polo lesz ebben a melegben. A kislanyom 6 hónapos, nem sokáig alszik el a babakocsiban, egy idő után tuti kivesszük majd nézelődni.. Ugye elvileg egy réteggel kell több mint ránk, viszont ő még nem mozog annyira, mint mi, felnőttek. Tehát én hosszúnadrag polo, a 6 hónaposomra elég szerintetek egy harisnya, farmernadrág, hosszúujju body, cipzaros pulcsi, vekony sapka, kocsicipő (plusz takaro a babakocsiba) ? Ha kivesszük se fog megfázni ezekben ugye? Vagy ti mit adnátok ra?
2019. márc. 17. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a harisnya nem kell a nadrág alá.
2019. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is gondolkodtam, akkor felül elég egy hosszúujjú body és egy cipzáros kapucnis pulcsi sapival? :)
2019. márc. 17. 10:02
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szükségtelen a harisnya a nadrág alá.
2019. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
20 fokban szerintem neked is több ruha kellene egy pólónál, a lányom másfél éves nadrág, hosszúujjú body, pulóver és tavaszi kabátban lesz, sállal, sapkával.
2019. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Harisnya nem kell. A 2 hónaposomra adok egy picit vastagabb melegitot, hosszuuju body, polo, vagy vekony pulcsi es egy atmeneti kabat meg sapi. En mindig viszek magammal pluszba kistakarot es ennyi.
2019. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
4-es vagyok, hát akkor fagyjatok nyugodtan szarrá, biztos nagyon menő dolog, én inkább jól szeretem érezni magam séta közben, 20 fok meg nem 30, valami oka csak lehet annak, hogy kitalálták az átmeneti kabátot.
2019. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem, mert átmeneti kabija még nincs, viszont az overalja, meg a téli kabija nagyon meleg belül. Akkor inkabb adjak még több réteget a pulcsi alá?
2019. márc. 17. 11:26
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan adhatsz rá csak pulcsit és takard be egy pléddel. És szerezz be egy átmeneti kabátot. :)
2019. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azert már be kellene,hogy legyen szerezve egy atmeneti kabátka. Én is azt adok rá, 1 éves,nem 6 hónapos.
2019. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem neked sem árt egy pulcsi, árnyékban vagy ha fújdogál a szél, akkor azért nincs annyira meleg.

Így a babádra is ennek megfelelően adj plusz egy réteget, de természetesen nem kell a téli overál.

2019. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!