Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez szeparációs...

Szerintetek ez szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 7 hónapos babám aki pár napja 2-3 óránként kel éjszaka. Eddig azt hittem csak azért mert éhes de ha én ringatom én veszem fel nem a párom hamarabb megnyugszik. Másra nemigen tudok gyanakodni fogzás még nem indult be nála rendesen és nem is úgy sír mintha fájna valamije.


Nem azért kérdem mert ezt olyan nagy bajnak tartom sőt jobban is esne ha végre átesnénk ezen is. Csak azért hogy megnyugodjak nincs e baj.


(Bocsánat a hibákért telefonról nem szeretek hosszan pötyögni! )



2019. márc. 18. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet attól illetve a front is. Èn fiam is 7 hós ö is sokszor kell csak cicivel hajlando vissza aludni kb 5 perc és alszik is.
2019. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen ilyenkor sok mindenre gyanakszik az ember. :)

Az mi kis manónk kb. 1 hete kel, eddig jól aludt ezért vagyok bizonytalan.


Mondjuk tény nem sokat tudunk tenni vele. Csak tűrni míg elmúlik (neg jön helyette más). :D

2019. márc. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!