Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kollár vezetéknévhez Kevin...

Kollár vezetéknévhez Kevin illik szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretném a Kevin nevet adni a kisfiamnak,mert nagyon tetszik nekem ez a név.Egyébként anyukám is azt mondja,hogy Kollár Kevin nem hangzik rosszul.

Nektek is tetszene,vagy nagyon ciki?


2019. márc. 18. 04:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jobban illene Marlonbrandó, Dzsoki, vagy Tarzan. De ha Kevin, akkor inkább Kevincostner.
2019. márc. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
magyar vezetéknévhez nem megy a kisebbségi keresztnév ne haragudj. A Kevin pedig nagyon az.
2019. márc. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem tetszik amúgy így hangzásra, mi nevünk is alliteral, mármint a férjemé és a fiamé is.

A Kevin Brajen hasonló neveket nálunk is sajnos egy bizonyos nepcsoport szereti adni így nem adnám.

2019. márc. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Kollár Kristóf, Kollár Krisztián

Kevin... Pffff 🤔

2019. márc. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha romák vagytok, akkor szerintem oké.
2019. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is inkább a Kevinnel van gondom, mint a vezetéknév passzolásával. De ha neked tetszik kérdező, akkor semmi közöm hozzá.
2019. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is szornyu, de ezzel nincs gond, ha mindenkinek ugyanaz a nev tetszene, akkor mindenkit ugyanugy hivnanak, ha neked tetszik, add! De a nev alapjan tuti nm iden barnult a kissrac!
2019. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem értem,miért mondja le mindenki a Kevin nevet,de őszintén...ezerszer rosszabb nevek is vannak ennél,na mindegy.

Amúgy nem vagyunk romák,felvidéki magyarok vagyunk.

2019. márc. 18. 11:49
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez esetben meg szornyubb lesz a nev...
2019. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Azért húzzuk le, mert cigányos név! Érted az ilyen kevin, brájen, rikárdó neveket a romák adják a gyerekeiknek. De ha téged nem zavar akkor adjad azt. Ha van kedved nézd meg a beszélnünk kell kevinröl című filmet, ott ez a kisfiú neve, már csak emiatt sem adnám.
2019. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!