Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnénk Pesten a nyári...

Szeretnénk Pesten a nyári szünetben is babaúszásra járni, azaz július közepe és szeptember eleje között hová lehetne menni egy 4 hónapos babával babaúszásra?

Figyelt kérdés
Heti 2x, de minimum 1x szeretnénk menni, hétvégén v. hétköznap délután. Ár, helyszín, tapasztalatok is érdekelnének.
2010. júl. 3. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a kispestibe járunk,szombatonként,de augusztusban ott is szünet van.sztem nyaralnak:)
2010. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez a bajom nekem is, viszont nem szeretnénk, ha kiesne a Manócska az uszásból, lubickolásból, de 4 hónaposan strand vizébe még nem merem vinni.
2010. júl. 3. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az Aligátor úszóiskolába járunk. Szentmihályi uszodába.

www.aligatoruszoiskola.hu

Én azért szeretem mert kiscsoportos foglalkozások vannak.

2010. júl. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Akkor itt az Aligátor úszóiskolában nincsen augusztusban sem leállás? Ez jó lenne nekünk,mert aránylag közel is van... Mi az óra tematikája, vagy hogyan zajlik? Többféle foglalkozáson voltunk már, és nekünk az éneklős-mondókás módszerek nagyon NEM jönnek be...
2010. júl. 4. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!