Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt ilyen? Mi baja...

Másnál is volt ilyen? Mi baja lehet? Lélegezni sincs időm mellette

Figyelt kérdés
Kisfiamat leteszem evés után a játszószőnyegre, eddig elvolt mindig kb fél órát ott egyedül, most ahogy lerakom ordít egyből, napok óta. Elmentem wc-re, addig az egész utca hallhatta, annyira. Amerikai konyhás nappalink van, de megfőzni sem tudok, mert hiába lát és hallja a hangom, csak ordít. Mikor idejövök mellé, csak akkor nem sír ha szórakoztatom. A játékai sem érdeklik. Nem is forgolódik úgy mint előtte, csak háton van és sír. Mi baja lehet napok óta? Amúgy 6 hónapos. Szepa szorongás is ilyen?
2019. márc. 19. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a szeparációs szorongás idején, csak akkor sírt ha nem látott.

Próbáltad hasra tenni? Akkor is így sír? Nálunk volt egy időszak, amikor utált háton lenni, de nem fordult még, pedig tudott, inkább sírt. De ha odamentem elvontam a figyelmét és közben hasra fordult, akkor már jól elvolt utána.

2019. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is 6 hónaposak de masfel hete hihetetlenek lettek. Eddig végig aludtak az éjszakát, el voltak nálunk is a jatszoszonyegen. Egymással is mar kicsit foglalkoztak. Most sokat sírnak, éjszaka újra 3x kelnek kb. Már ki vagyok nagyon.
2019. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt ilyen időszaka, pont 6 hónapos jora körül ketdődött, nemhogy kimenni nem tudtam a szobából, még hátat forditani sem neki. Szeparációs szorongásnak gondoltam én is, majd jött mellé a fogzás és a mozgáafejlődés. Míg nem tanult meg kúszni nagyon nehéz volt, mert szegénykém ment volna, csak nem tudta hogyan kell, azért is nyűglődött. Mióta megy a helyváltoztatás kicsit jobb a helyzet, mert jön utánam, vagy inkább ő hagy ott engem. Ha látja hogy kimegyek a szobából akkor nincs baj, de ha egyszer csak eltűnök, akkor sírás van.
2019. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lanyom is éppen 6 hónapos, kb egy hete kezdődött ez az egész. Annyi időm sincs hogy egyek vagy kimenjek wcre. Kíváncsi lennék mitől van ez. Éjszaka is eddig végig aludt max 1x kelt, most 3-4x..Nagyon kivagyok már.
2019. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Coffelia ***** válasza:
Használjatok ilyenkor otthon hordozókendőt, vagy csatos mei-tait, és tegyétek a picit a hátatokra. Lehet közben főzni, mosogatni, ha hurciláncot raktok a nyakatokba, még azt is elbabrálja. A szepaszorongás alatt nagyon sokat segít a testmeleg, a kontakt, az anyaillat.
2019. márc. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!