Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek segít az anyukátok a...

Nektek segít az anyukátok a babával? Nekem meg mondta, hogy az én gyerekem foglalkozzak vele én . Csak látógatóba jön .

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 15:58
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
29%
Jól teszi.
2019. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem. 200kmre lakik tőlünk. Ahogy minden rokonunk.

De biztosan segítene ha itt lenne.

2019. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Most is nagyon beteg vagyok ,nagyon náthás ő otthon ül mégsem segít.
2019. márc. 19. 16:02
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Szülés után egy hétig nálam volt.. és most is segít ha nyűgöm van. De nem csak ő anyósom is.
2019. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Kéne neki - de ha NEM AKARJA, akkor sokkal jobban jársz, ha nem csinál semmit.

Akkor vedd tudomásul, hogy magadnak kell megoldani a dolgot.

Vagy kérj máshonnan segítséget.

De esetleg kérhetsz tőle olyat is, hogy ha jön, hozzon valamit enni neked meg a párodnak.

2019. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem várom el. Nincs is olyan állapotban. Első gyereknél még teljesen egészséges volt, de akkor se fogtam be. Nem volt szükség rá, mindent megoldottunk a férjemmel együtt. Nálad hol a gyerek apja?

Neki kéne kivenni a részét, nem anyukáddal vállaltál gyereket!

2019. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

Egy anya sosem beteg...


Nekem anyósom jött 1 hétre, de akkor is a háztartásban segített, a babát én láttam el. Aztán hazament, ás onnantól csak én vagyok.


Miért nem kérsz segítséget a férjedtől???

Munka után ő is mosogathat, főzhet, babázhat, ha te beteg vagy.


Ti vagytok a szülők, ezt nektek kell megoldani.

2019. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Messze lakunk egymastol, amikor talalkozunk, segit. Ha kozel laknank sem tudna sokkal tobbet, mert dolgozik, de nem is neznem babysitternek, ha magatol jonni akarna, termeszetesen orulnenk neki, de sosem vartam el tole, hogy besegitsen. Nem akarasnak nyoges a vege, kerd meg a ferjed, vagy vegyel fel fizetett segitseget, az akkor jon, amikor hivod.
2019. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Azért nekem furcsa ez a hozzààllàs, hogy a nagymama nem segíthet, mert "a férjeddel vàllaltàl gyereket". Akkor nem is jàtszhat vele, nem alhat a mamànàl, csak veletek, mert ti vàllaltàtok?

Félreértés ne essék, én sem csicskàztatom a mamàt (nàlunk csak egy van), de nagyon szívesen segítene, mindig kérdezi mit segíthet, én viszont nagyon ritkàn élek vele, magam szeretem megoldani a dolgaimat. Ha viszont úgy adódik, mindig örömmel segít, és nekem is jól esik, hogy van kire szàmítani, de attól még a gyerek a mienk és szerintem ez a csalàd.

2019. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
Igen, segít
2019. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!