Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas harom honapos babaja sem...

Mas harom honapos babaja sem tud meg semmit, vagy az enyem le van maradva?

Figyelt kérdés
Babam harom honapos mult, de nem tud semmit. Nem fordul hasra es vissza, de meg az oldalara sem. Hason szepen emeli a fejet, de nem szeret ugy lenni, ga elfarad pedig sir,h.forditsam vissza. Amugy nyugodt baba, sokar mosolyog, nezegeti, szajaba tomi a kezet, rugdalozik,sokat“beszel” de massal nem probalkozik. Raadasul eleg kicsi es keveset eszik, de megtomni nem tudom. 3200 grammal es 51 cmvel szuletett, most 3.5 honapos 5300 gr es kb 63 cm, hatszor eszik 90-120 milit. Nem sir, nagyokat alszik, de keveseket hizik, ebben a honapban kb 400-500 gramm lesz. Mas gyereke ketszer ennyit eszik, megduplazta a sulyat es tuti,h.lassan az ulessel probalkozik, az enyem meg csak fekszik. Lehet baj vele, vagy csak ilyen fajta?

2019. márc. 20. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Verseny van? Vagy hagyod élni?
2019. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem, nincs verseny, csak aggodom, nehogy le legyen maradva, en pedig nem veszem eszre idoben.
2019. márc. 20. 17:35
 3/28 anonim ***** válasza:
58%

Semmivel nem kell többet tudnia ennél, te szerencsétlen!

Sajnálom a gyerekedet, hogy ilyen tudatlan anyja van.

2019. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Miert jelentenem? A modorodon ugy sem segit semmi. Remelem, nincsenek gyerekeid, mert nem vagy egy kovetendo pelda.
2019. márc. 20. 17:40
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

"Mas gyereke ketszer ennyit eszik, megduplazta a sulyat es tuti,h.lassan az ulessel probalkozik, az enyem meg csak fekszik."

Messze van még a 3 hónapos kortól az az ülés. :O

Olvass utána kérlek vagy konzultálj a védőnővel. Leírásod alapján teljesen normális a babád mozgás fejlődése.

2019. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az ulessel probalkozast igazabol idezojelesen ertettem, utalva arra,h.egyeseke mi mindent tud. Tudom,h.nem kell ulnie meg nagyon sokaig.
2019. márc. 20. 17:44
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja sincsen

Nyugodjál le, ig, ál egy teát és csodáld! Majd 6 hónaposan, ha semmit se csinál, akkor lehet parázni, de csak kicsit, mert van, hogy egyik nap semmit nem csinál, aztán másnap meg már tudja...

2019. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
*igyál
2019. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
Jó, hogy más leoltott, pedig már készültem rá. Nehogy már üljön egy 3 hónapos! Semmit nem kell csinálnia.
2019. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj, nyugi. Énis sokat paráztam. 3 hónapos korától nagyon szeretne felülni de még mindig nem sikerült neki pedig 6 hónapos múlt. 5 hónapos volt mikor egyik napról a másikra elkezdett minden felé forogni. Eddig nem maradt meg ha hasra fordítottam, most folyton hasra fordul és elvan sokáig. Most kezdi hason fekve térdelni és próbálkozik mászni, viszont kúszni se nagyon tud és nem is ül még. Ritka az a baba akinek olyan gyors a tempója de nem kizárt.
2019. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!