Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Anyosom egy ideje azzal nyaggat, hogy éjszaka már nem kellene adni enni a 6 hónapos babámnak enni, csak adjak neki vizet. Aztán majd leszokik arról hogy éjszaka ébredjen.

Szerintem ez hülyeség, ha már felkelek "vizet adni" annyi erővel a tápszert is oda adhatom neki.


Nem fogom alkalmazni, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2019. márc. 22. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Anyósodnak is megvolt a lehetősége gyereket nevelni úgy, ahogy akarta, most pedig neked is megvan. Ezt mondd el neki.


Amúgy az én lányaim már nem keltek ennyi idősen, de ha ébredtek volna, biztosan mellre teszem őket ilyen helyzetben. 😊

2019. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazabol kislányom is csak egyszer kel, ha csak nem a foga piszkálja vagy valami :) tehát nem is megterhelő :)
2019. márc. 22. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Én nagyon nem értek egyet anyosoddal. Úgy gondolom, hogy ha nem lenne éhes nem enne. Ha nem lesz szüksége éjjel az evésre nem fog enni, nem fog ébredni.


Az én fiam sem kelt már ennyi idősen, ő nagyon hamar ataludta az éjszakát, alkalmanként ébredt/ébred. Ilyenkor van, hogy csak egy olelesre, simire van szuksege, de van amikor éhes.

2019. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Én egyetértek anyósoddal, de kérdezz meg inkább egy orvost aki azért egészen pontosan tudja az élettani szükségleteket is.
2019. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Az enyém ritkán, mondjuk hetente felkel egyszer éjjel, többször nem, mindig tápszert adok neki, mert feltételezem, hogy éhes, 21 hónapos.
2019. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem egyformák a gyerekek!A két nagyobb gyerekem sokáig kelt éjjel is enni.Most a pici nem kel fel.

Ne foglalkozz az anyósoddal.Nyugodtan adj neki tápszert.

2019. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ennyi idősen, ha megébredt, általában ivott 2 korty vizet és már aludt tovább. Nekem orvos javasolta, hogy előbb kinaljam vizzel, ha éhes, ugysem alszik vissza, vagy el sem fogadja.
2019. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!