Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosz anyának érzem magam 5...

Rosz anyának érzem magam 5 hónapos kislányom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok a párommal 2 éve vagyunk együtt, 5 hónapja született a pici. Én 18 éves koromban kezdtem el bulizni. És mikor megtudtam hogy terhes vagyok, sehova nem mentem. Ovtam a picit mint most is. Elhamarkodott döntés volt ilyen fiatalon gyereket vállalni, de most már hogy van semmiért nem adnám. Mégis hiányzik az az élet amikor bárhova mehettem bárkivel. A párommal romlott a kapcsolatunk, rosszul banit velem. És nem éreznem jól magam ha vele mennék valahova, mert mindenhol veszekszunk. Szerintetek okkal érzem azt hogy rosz anya lennék ha kimennek havonta 1-2 alkalommal a barátaimmal egy estére? Vagy ha ki is mennek hogyan oldanam meg? Szerencse hogy este 9tol reggelig alszik a pici. A páromra nem merem bízni a kicsit mert ő azonnal pánikba esik ha egyedül van a picivel és elkezd sírni. A testvérem szokott rá vigyázni. Kérlek segítsetek. Köszönöm

2019. márc. 23. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Dehogyis vagy rosszanya. Mindenki vagyik ra, csak sokan nem mernek pont emiatt mert ezt erzik mint te. Es aztan vagy mennek vagy otthon ulnek a babaval non-stop, kikapcsolodas nelkul es becsavarodnak.

Kell is az ENido! Boldog anya boldog baba!

2019. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Igen, hiba volt ilyen korban szülni, pont ezert, mert az akkori szuperek tűnő kapcsolatod a gyerek pár hónapos korára kiégett, megromlott te meg rájöttél hogy nem elégít ki minden hónapba a 0-24 pelenkázás. Ha van kire hagyni a gyereket, akkor havi 1-2x kapcsolódj ki, de valahol megérteni azt nem tudlak.
2019. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Tyűha! Nem, nem vagy rossz anya! Sajnálom, hogy a párod ennyire nem partner. Attól, mert anya lettél, a párod apa lett kettőn áll a vásár és az élet nem szűnik meg és korlátozódik le kizárólag a gyermekre. Viszont mindenképp felelősségteljességre utal, hogy azonnal felhagytál a bulizással és a gyermekedre koncentráltál. Szerintem a párod inkább irigy rád, mert helytállsz anyaként és lenne időd lazítani. Ki így ki úgy lazít. Valaki elmenne bulizni valaki egy wellnessre valaki egy kávéra.

Nem tudom mit értesz az alatt, hogy nem megfelelő irányodban a viselkedése, de remélem ki tudsz ebből a környezetből szakadni a gyermekeddel. Sok boldogságot kívánok Neked!

2019. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

2es! Ha téged kielégít a 0-24ben való pelenkázás, az nagyon gáz. Az azt jelenti, hogy nem törődsz sem magaddal, sem a pároddal, se a családdal, se a barátokkal, nincs hobbid.


Nem vagy rossz anya. Tény, hogy hamar és nem megfelelő kapcsolatba érkezett a baba. Ami gáz, hogy az apára nem tudod bízni a gyereket.

Az én időre való igény teljesen normális.

2019. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy rossz anya! Ilyen helyzetben inkább a párod rossz apa!

En is 20 évesen szültem és most 6 hónapos a kislányom. Lehet nekem azért könnyebb egy picit mert többet bulizram régen. De ki tudja.

Nálunk is hasonló volt a helyzet. Tessék többet rábízni apára hiszen az ő gyereke is. Kezdetben úgy bízd rá, hogy csak pl a boltba mész el, majd később több időre is.

Ettől nem leszel rossz anya, hisz apja is van!

2019. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat és a megértést, aranyosak vagytok 😘
2019. márc. 23. 09:43
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Rossz - igy irjak, bocs, de ez altalanos iskola 3. osztaly.


Nem, nem vagy rossz anya, igaz én 34 évesen szültem de akkor is kellett a kikapcsolódás , mondjuk nem a bulizás ez logikus. Menjél csak nyugodtan. Ha van kire bízni a babát, örülj neki és használd ki!

2019. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

De szépen le lettem pontozva csak azért mert szerintem az apukának is ki kellene venni a részét... Érdekes, szerintem az ő gyereke is. Igenis ki kellene hogy vegye a részét!

#5

2019. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7es

Egy- az autocorrect javítja a szavakat

Kettő - siettem írni mert a kicsi mellett nincs sok szabadidőm. De azért köszi a válaszod

5os- igazad van az apának is ki kell vennie a részét, csak sajnos valahogy nem. Mer rá vigyázni. Én nem pontoztalak le!! Köszönöm a válaszod 😘

2019. márc. 23. 12:27
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya, csak fáradt, kimerült vagy és lehet ki is vagy égve.
2019. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!