Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi a velemenyetek...

Nektek mi a velemenyetek errol a mentalitasrol?

Figyelt kérdés
Ismerosom babat var, 20.hetben vannak. Dohanyzik az elejetol kezdve, rakerdeztem h nem akarja e letenni a cigit, azt mondta h nem, errol szo sem lehet. A baba tervezett volt.
2019. márc. 23. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Elítélem.
2019. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Idióta. Igaz álltalában az orvos azt mondja, hogy napi 3 szál szabad ilyenkor aki előtte is cigizet. De szerintem ez az az indok amikor megéri letteni azt a nyomorult cigit.
2019. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Barom. Felelőtlen. H*lye. Nem valo neki a gyerek. Sogornőm is vegig sohanyozta a terhesseget. 1 hettel elobb megindult a szules, mert belekakilt a baba a vizbe, plusz meg is ette. Sokkal kisebb sullyal szuletetz, mint az atlag. Egyelore nem latszik semmi baja(annyi, higy refluxos a gyerek). De akkor is, le kellene tenni azt a rohadt cigit.

Sogornom azzal magyarazta, hogy ugyse megy at semmi a gyereknek.

2019. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Kevés gusztustalanabb embertípus van mint aki dohányzik terhesen. Nem is értem. Nem csak a saját egészségével játszik.

Én kis dohányoztam de ahogy elkezdtünk próbálkozni letettem. Nekem fontosabb a gyermekem egészsége mint az a rohadt cigi.

Az összes ilyentől elvenném a gyereket

2019. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Hiperaktivitás ovisan, suliban tanulasi nehézségek a legkisebb sérules az oxigenhiany miatt


Szoval ovisan naponta fog vele ordibalni az anyja a magatartasproblemak miatt, es egy einstein sem lesz a gyerekből suliban. Ezeket boritékolhatja.

2019. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bogus20 ***** válasza:
81%
Nekem is volt egy ilyen ismerősöm. A 38. hétben meghalt a babája.
2019. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez gyakorlatilag kiskorú szándékos veszélyeztetése, halála esetén gondatlanságból elkövetett emberölés. Sajnálatos,hogy a jogrendszer még nem hozott erről szigorú rendelkezést. A védőnőket a sok hasztalan és kéretlen tanávsosztogatás helyett az ilyenekre küldeném rá és szülés után elvenni tőle a szülői jogokat. Ez a véleményem erről.
2019. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Undorìtò, felelőtlen ès önző. Ha erről nem tid valaki lemondani a babàja èrdekèben, hogyan fogja tisztessègesen felnevelni?! Annyi lemondàssal jàr egy baba, hogy ez a legkevesebb. Èn is ùgy gondolom, hogy el kène venni tőlük a gyereket. De ez sem lenne jò, mert akkor tarthatnà el az àllam ezeket a gyerekeket is. Èn màr azt mondtam a mùltkor mèrgemben, hogy annak a kismamànak, aki cigizik, nem adnèk ingyenes orvosi ellàtàst. Szülni se szülhetne ingyen. Ha van pènze cigire, fizessen a kòrhàzban is.
2019. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Na, akkor itt néhányaknak megint sikerült túlzásba esni. Csak hogy legyen itt ellenpélda: anyám végigdohányozta a terhességét velem, de se hiperaktív, se problémás, se gyengeelméjű nem lettem. Tény, hogy nem tett vele jót, mert lehetnék egészségesebb is, de azért ne húzzuk már karóba a dohányzó anyukákat, egy sereg nemdohányzó anyát ismerek, aki sokkal súlyosabb károkat okoz a saját gyerekének csak pusztán a személyiségével.


Ugyanakkor osztom, hogy aki a cigarettáról nem képes lemondani a születendő gyereke kedvéért, az hogy lesz képes később lemondani mondjuk az alvásról, az énidőről és a többiről, ami egy csecsemővel együtt jár. Én is azon az oldalon állok, hogy aki erre nem képes, az inkább ne vállaljon gyereket, na de hogy elvenni az ilyentől, meg hasonlók már a nonszensz kategória...

2019. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mikor nekem született a legkisebb, és utána pár naposan bekerültünk kórházba sárgaság miatt, a szobatársam szintén dohányzott (3 hetes volt a babája), és mesélte, hogy amúgy előtte nem dohányzott, de a terhesség alatt annyira kívánta, hogy muszáj volt. Mintha csak valami kajáról lenne szó...

Mondjuk náluk nem ritka. Párommal is láttunk múltkor terhes csajt dohányozni, mellette barátnője, már babakocsit tolt, szintén cigizett. Mikor közelebb értek, láttuk, hogy mifélékről van szó, meg se lepődtem, hogy már megint ők, így már érthető...

2019. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!