Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mièrt nem tud kakilni a 8...

Mièrt nem tud kakilni a 8 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni tőletek.


Voltam vele orvosnál, Laevolac szirupot ajánlott, kipróbáltuk, de semmi. Próbáltam kamilla teát itatni vele, meg mindenféle rostos innivalót, mèg szilvalekvárt is adtam szegénynek, de semmi,csak a lázmèrő segít. Visszavittem az orvoshoz, de nem mond semmit, csak hogy ne használjam a lázmèrőt, és adjam neki a Laevolacot, de nem érti meg, hogy nem használt. meghajtja, nem arról van szó, de nem tud egyedül elkezdeni kakilni, pedig naponta többször is látom, hogy erölködik, próbálja, de semmi.

Ti mit tudnátok nekem ajánlani?

Egyre jobban meg vagyok ijedve, attól félek, hogy valami baja van, és azért nem megy neki. Lehet el kellene vinnem egy másik orvoshoz?


Előre is köszönöm a segítséget!


2019. márc. 23. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyon sok vizet, és probáld meg a lazmerot 😊
2019. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olívaolajat próbáltad?
2019. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mikor ilyen problèmânk volt az öszibarack segitetett
2019. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idaig, hogy kakilt?
2019. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a gond,h a lázmérőt megszokja. A kamillateát hogy adod neki? Nálunk is volt ilyen gond,nekem azt mondta a védőnő,h 1dl kamillateába 1 teáskanál cukrot tegyek. Ezt reggel éhgyomorra igya meg még jó melegen. Ez segített. De nem adtam minden nap. A Laevolac szirup is jó volt.
2019. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

eddig csak lázmèrő segítségével tudott kakilni.

A kamilla teát én is így adtam neki, meg a barackot is próbáltam, igaz csak ivólè formályában. lehet ha rendes gyümölcsöt adnék neki az segítene?

2019. márc. 24. 08:08
 7/8 anonim ***** válasza:

8 honapja lazmerozod??

Eletbe nem tanulja meg kinyomni.

2019. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öszibarackot én pürèbe adtam neki illetve aszalt szilva püré volt jo
2019. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!