Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felszakadt a bőr, mi a teendő...

Felszakadt a bőr, mi a teendő vele?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos és azt mondta a dokink, hogy egy kicsit erősebben húzzam fel a bőrt a kukijarol, a vége az lett,hogy berepedt neki,amire ő azt mondta, hogy nem baj,erőltetni kell,mert le fog tapadni. Azóta már olvastam ezt azt és rajottem, hogy nem kellett volna erőltetni. Járt így valaki? Mit csináljak vele? Nem fáj neki,nem sírt akkor sem amikor berepedt,pisilesnel se nincs gond. Akinél volt hasonló probléma, Kérem segítsen!
2019. márc. 25. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Keress fel egy gyermek urológust!
2019. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Öt éves korig tilos hozzányúlni, miért piszkálod? Hány éves a dokid gondolom 60 körül 🙄

Ezzel cseszted el örök életére.

2019. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Másfél éves koráig nem szabadott volna huzigálni neki. Utána is óvatosan, majd idövel megtanitani neki.

5-6 éves koraig bőven ráér feljönni neki, a fiamnak is ilyenkor jött fel teljesen.

Amit tehetsz, vidd el másik orvoshoz, és nézzen rá...

2019. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Nekünk is adtak ilyen "szuper" tanácsot. Mellesleg nem szabad huzogatni 3 éves koráig mert akk igy jársz mint most. De már mindegy, kivül megmosogatod neki de ne huzd fel.


Én a helyedbe másik orvost keresnék neki azonnal.

Bár ilyen velünk nem fordult elő, de barátnőm kisfiának 18 hósan begyuladt mert megtelt a bőr alatt váladékkal és Bactroban(remélem jol irtam) kenőcsöt kapott rá.

2019. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!