Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért érzem ugy hogy engem...

Miért érzem ugy hogy engem nem annyira szeretnek a gyerekeim?

Figyelt kérdés
Van két 10hónapos babám,néha ugy érzem engem annyira nem szeretnek. Reggel mikor felébrednek és.meglátnak magy misoly van az arcukon,napközben is elmosolyodnak,lényegében nap 24 órájában velem vannka. De ol ha megérkeznek a nagyszülök vagy apuka haza ér munkávol ugy örülnek nekik sikitoznak vigyorognak,pesrez ök az a fél ora alatt foéyamatosan játszanak velük,én azért neü örülpk ha egy picit elvannak maguk addig is szusszannok. Meg legnagyobb hisztit velem viszok vlgbe,pkáne ha enni kell az egyik nyugodtan eszik még a násik feszt hisztizik. Amúgy ho és nem sirps babák csak néha ugy érzem engem nem szeretnek annyira. Nincs az sem ha a mama tata dajkálja őket,akkor nyújtanék a kezükez felém h vegyem el őket. Igazság szerint nem vagyok oda azért h ennyire rajonganak értük a gyerekek,holott azt a kis időt vannak velük amog jo a kedvük aztán ök elfáradnak tőlük és passzolják le nekem,üeg mindnenbe bele akarnak okoskodni..
2019. márc. 25. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hisz nem velük vannak egész nap. Így ők jelentik az életükben a történést.

Az meg,hogy beleokoskodnak a nagyszülőkbmindenbe, szintén teljesen normális. Ők már végigmentek ezen, mindenki a saját tapasztalatát hajtogatja. A gyereket meg nem lepasszolják neked, hanem visszaadják az anyjuknak. Mit kéne tenniük, felnevelniük?

2019. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nem jól értetted nem várom h ők neveljék fel őket,csak egy kicsit érdekes h addig még nekik van kedvük velük lenni addig vannak aztán üeg üennek is. A nagypbbik gyerekeü meg jo formán nem is érdekes nekik,pedig ö is 3 éves és igenyelné a figyelmet tölük is. Na mindegy neü is ez volt a kérdésem amire válaszoltal.
2019. márc. 25. 19:39
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Sokszor én is így érzek. Ugy erzem, valamit elrontok, de ez altalaban a faradtsag miatt van. Nagyon kimerito egy 2 hos es egy 6 evee. Plane hogy a parom valtott muszakban van. Es altalaban mindig a delutanos hetere kapok minden nyugosseget sirast rossz hangulatot. Amikor a parom delelottos, minden oke mindket gyerek cuki aranyos...
2019. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is örül ha jön valaki, de attól tudom h szeret. Így van ez nálatok is. Unalmas egész nap ugyanaz az ember nekik néha :)
2019. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tegyél már valami helyesírás javítót a telodra, mert ez így idegesítő

Téged szoktak meg, neked nem fognak ujjongani, csak annak, akit ritkábban látnak, attól még téged szeretnek a legjobban, mert te adod nekik a kaját.

2019. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remélem azért nem csak a kajáért szeretnek. Elég fura lehetsz ha te csak anyudat a kajáért szeretted. Mindegy is,nem veszem magamra. A javitorol meg csak annnyi,hogy nincs bakapcsolva én meg sietve irtam.
2019. márc. 25. 20:23
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
6 vicc volt. De tényleg úgy van, hogy aki non stop gondozza őket, azt szeretik a legjobban, de látványosan nem neki örülnek, érthető is, ha te folyton együtt vagy a férjeddel nem fogod 10 percenként kitörő örömmel fogadni, mert éppen belépett a szobába, akármennyire is szereted őt.
2019. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor, hogy a kérdésedre is válaszoljak: azért érzed úgy,hogy nem szeretnek a gyerekeid, mert azt látod magad körül,hogy ha jön valaki, akkor kiugranak a bőrükből. Te fix pint vagy nekik, nem pedig egy látogató. Te vagy nekik a " természetes".

Az én lányom is teljesen felpörög,mikor hazajön apa vagy jön hozzánk valaki. Sőt, én is ilyen voltam, emlékszem erre.


Amikor pedog kórházba kerültem három napra, olyan fogadtatásom volt, mint ami csak apának járt addig!

Az,hogy hanyagolják a nagyobb gyereket, engem is bántana,ezt szóvátenném nekik mindenképpen. Ha nem látnék változást, vissza is fognám a találkozásokat, hogy ne érezze a különböző bánásmódot. Sajnos ebben is volt részem és a mai napig nyoma van ennek a családi kapcsolataimban.

2019. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó hasznos a válasz csak véletlen mellémypmtam. Lehet hogy igazad van,csak olyan bántó mikor látom azt a nagy vigyort rajtuk ha jön valaki.


Mikor kezdődik az hogy nyúlnak felém hogy vegyem el öket pl a mamátol,mert velem akar inkább lenni? Nagyobbik gyereknél már pát hónaposan ez volt h nyúlt nem akart másnál lenni. Az ami még bánto az a fej ami az öregasszony fején van mikor a gyerek nála akar lenni,olyan mint aki élvezi h annyira rajong érte. Amugy amire meg irtátok h nem neki kell fel nevelni hanem nekem,hála istennek igy van,de néha ugy tesz mintha az övé lenne a gyerek félti még tölem is meg az apjától is szerintem,borzasztó idegesítő egy ember. Szinte már h ránézek csak utálat fog el.

2019. márc. 26. 01:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A nem velük élő nagyszülők mindig nagy slágerek a gyerekeknek, hisz ahogy mondták a többiek is, ők újdonságok éppen. Téged már megszoktak, de az nem jeleni azt, hogy nem szeretnek. Már miért ne szeretnének? Egyébként miért akarod, hogy másnak ne örüljenek, mással ne akarjanak elleni? Mit szeretnél egy matrica gyereket, akit később nagy nehézségek árán lehet csak közösségbe szoktatni?

Örülj neki, hogy a gyerekeid nincsenek rád tapadva.

2019. márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!