Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatashoz cumi vagy ringatas?

Altatashoz cumi vagy ringatas?

Figyelt kérdés
A kisbabam eleinte nagyon ugyesen aludt el egyedul, de sajnos korhazba kerultunk egy hetre s ott, hogy fajdalmat enyhitsem amig megtalaltaka bajat utana meg a mutet stb. szoval ketsegbeesett anyakent bedobtam mindent, h segitsek rajta. Ilyen pl.hogy hordozva ringatva aludt el, amit en persze szivesen tettem csakhogy nyugtassam valahogy. Itthon is ezzel folytattunk s nem is lenne ezzel bajom, mert valljuk be olyan jo erzes amikor a karodba latod bekesen elpihenni a kisbabadat. De ahogy szepen telik az ido biza szepen gyarapodik is a baba s jo nehez mar igy egyik nap beprobalkoztam a cumival ringatas helyett s be is jott, szepen elaludt. Szerintetek maradjak ennel a megoldasnal hosszu tavon bevalik? Aki ezt probalta mit a tapasztalat? Esetleg lesz olyan, hogy felsir cumit keresve? Vagy maradjak a jol bevalt ringatasnal es max jo kis hazi kondim lesz? Amugy a sokk terapiat, hogy tegyem le sirni elobb utobb magatol is elaszik meg sem hallgatom. Volt mar resze sokkban szegenykemnek. :-(

2019. márc. 25. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha cumival szépen elalszik, akkor maradj ennél, mert neki is jobb, ha nyugton tud aludni, másrészt ha 15 kg lesz, akkor már nem lesz annyira jó érzés ringatni, mire elalszik!
2019. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,maradj a cuminál. Az én fiam kiköpi,miután elaludt. Talán 1-2 alkalom volt,h éjjel felébredt inni,és kérte a cumit. Többnyire ilyenkor cumi nélkül vissza alszik.
2019. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éjszakára vegyél éjszakai cumit, meglátod pikk-pakk megtanulja visszarakni, ha elhagyná időközben.
2019. márc. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!