Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt hogyan oldanátok meg?...

Ezt hogyan oldanátok meg? Strandolás és kirándulás? "kisgyerek-nagygyerek"

Figyelt kérdés

keresztlányom (10éves) minden évben nálunk nyaral. tavasszal született a kisfiam. 3-4 hósan elmehetünk strandra?

az keresztlányomat minden évben szoktam vinni, monduk én nem vagyok egy nagy strandolós, dehát a kiscsajszi nagyon bírja.

idén sem szeretném, ha itthon kellene miattam kuksolni, gondoltam, hogy ha nem is olyan sűrűn, de azért 1-2* elvinném. picibabával elindulnátok? modjuk délután inkább és nem egész napra. eddig is úgy mentünk, hogy 4 előtt ne legyünk kint.


a kirándulásról idén inkább a szúnyogok miatt kell lemondani. a technikai részek megoldhatók és ott nem is tűz a nap.


ajánlanátok kimozdulós programot, amit egy 10évessel és egy pár hónapossal meg lehet oldani?


2010. júl. 4. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
nekm egy 4éves és egy 5honapos fiam van és elszoktunk menni strandolni.a nagyobb ki se jon a vizbol szinte a picit meg árnyékba teszem és a plédre vagy törlöközőre még azoktam vinni vmi puhát amire őt teszem.termoszban vizek vizet tápszert teát és jol el van alszik nézelődik bár ő nyugis baba.a nagyobbbal pedig felváltva foglalkozunk.
2010. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!