Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipotón baba esetén csak a...

Hipotón baba esetén csak a dévény kezelés segít?

Figyelt kérdés

Kislányom enyhén hipotón volt, kezelte is egy dévényes. Sajnos apuka ott volt egy kezelésen és azt mondta többet nem vihetem a gyereket, mert szerinte ez kínzás volt nem kezelés.

De úgy tűnik kisfiam is enyhén hipotón. Ez esetben marad a titkolózás és apuka kijátszása vagy van más kezelés?


2019. márc. 28. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Van más kezelés persze, sokkal hasznosabbak és olcsóbbak is mint a Dévény.

Nekem is hipotón volt a babám, otthon kellett foglalkozni vele, orvos megmutatta mit kell csinálni, és ennyi volt. Akár ez is elég lehet.

2019. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak a kérdésre szeretnék választ kapni. Nem vagyok kíváncsi a mindent jobban tudó, tökéletes életű anyucik kioktató válaszára miszerint hogy tudtam ilyen emberhez hozzá menni, még egy gyereket szülni stb. Igen tudom egész életemben boldogtalan leszek és iszákos, ráadásul egy ilyen ember verni is fog és lehet máglyan elégetnek.

De ez még mindig az én bajom.

Most a főkérdésre koncentráljunk.

2019. márc. 28. 12:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nálunk csak tb alapon működik a dévény. Majd akkor érdeklődök a neurológusnál. Hátha tud ajánlani valamit.
2019. márc. 28. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
beszélj vele, nekem is ő mutatta a gyakorlatokat, azzal a kikötéssel persze hogy csináljuk és ha nem halad 1 hónap múlva sem a dolog akkor tovébblépünk.
2019. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Másik dévényes? Meg többször kellene vinnie a babát, nálunk az első 3 alkalommal ment az üvöltés, utána már kacarászott közben, persze az üvöltésnél nekem is úgy tűnt, hogy fáj neki, de nem valószínű, mert akkor nem szokott volna hozzá pár alkalom alatt. Amúgy én is gondolkodtam rajta az elején, hogy, abbahagyjuk, rossz látvány.
2019. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De van pl. a Katona módszer is, ott neked kell otthon tornáztatni, a gyakorlatokat negmutatják.
2019. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minket a védőnő irányított a kerületileg illetékes konduktorhoz, enyhe hipotónia miatt. A konduktor mutatott otthon elvégzendő játékos gyakorlatokat, amiket minden nap 1-2 alkalommal csináltunk otthon (a fiam imádta őket). 2 havonta kellett visszamennünk "kontrollra", 6 hónaposan mondta a konduktor, hogy nem kell többet mennünk. Én kérdeztem is a konduktort, hogy vigyem-e Dévényeshez, azt mondta, ha nagyon akarom, vigyem, de szerinte szükségtelen. Így nem vittem.
2019. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!