Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor váltottátok le a cumisüv...

Mikor váltottátok le a cumisüveget csőrös pohárra majd pohárra?

Figyelt kérdés

A korházban a babákat

üvegpohárból itatják,és tudnak is szépen inni belőle. Ezt a képességüket elvesztik? Szóval most 5hós babám aki eddig cumisüvegből evett pohárból nem tudna ha én tartanám? A csőrös pohár onnantól használható h tudja tartani magától?



2019. márc. 28. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Követem
2019. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem


Lányom nem tud cumisüvegezni


Pohárból itatom

Hozzátáplálással pedig a vizet is vagy pohárból vagy cseppmentes itatóból issza( ezt kisit nehezebbem tanulta meg mint a poharazást, az ment a kezdetektől

"Ösztönösen"

2019. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem veszítik el, mivel ott ITATJÁK őket. Nem mindegy h saját maga iszik, ő fogja a poharat vagy sem. :)



Kisfiam 5honapos kapott mam start csoros itatópoharat. Kis idő kellett h felfedezze milyen jó ha akkor iszik amikor akar,csak megfogha és lőtyölhet.. Nemrég kezdett pohárból inni kB 2honapja, csak fogom én is a poharat, mert képes nyakon önteni magát :) 13honapos lesz másodikán

2019. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a cumisüveg mellett folyamatosan próbálgattam itatni normális pohárból, aztán olyan 1 évesen már tudott inni belőle egyedül. Csőrös poharat vagy bármi mást sose használtunk, mert akkor megtanul először abból inni, majd meg kell tanulnia pohárból is inni. Nem segíti a csőrös pohár a sima pohárból való ivás tanulását sajnos, úgyhogy azt kihagytuk.
2019. márc. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En most vettem aventos poharat, van csőre, es annyi, ha megdöntöd ömlik belole a viz, nem kell semmit csinálnia.. Tenyleg olyan mint egy pohár. A 6 hónapos fiam elvezi, csak vigyázni kell mert tiszta viz lesz. 3 napja kapja ebbol, meg segítek neki, de van hogy o akarja egyedul.
2019. márc. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!