Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom még...

7 hónapos kislányom még mindig borzasztó hasfájós. Valakinek hasonló tapasztalat? Meddig tarthat ez még?

Figyelt kérdés

3 hós kora óta ebből kifolyólag HA tápszereket kap, csak éjszaka szopik, mivel sokszor ébred a hasa miatt és csak cicin alszik vissza.

Mindenféle cseppet, masszázst, tornát kipróbáltunk, nem segített semmi.

Kb 6 hósan kezdtem a hozzátáplálást, hamarabb nem fogadott el semmit.

Uh-on mindent rendben találtak, szervi gond nincs.

Nem telik el nap sírás, vonaglás, erőlködés nélkül.

Jellemzően minden nap van kaki egyszer, de akkor sem jobb a helyzet.



2019. márc. 29. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Te mit eszel? Lehet ki kellene probalnod, hogy te is mashogy etkezel. Pl egy idore kihagyod a glutent, ha nincs valtozas akkor a tejcukrot, ha az se akkor teljes kiorlesu dolgok. Vagy probalgassad ezeket nala is!


Esetleg az se segit, ha infacolt adsz neki kaja elott? Illetve, ha faj neki, meleg vizbe teszed hassal lefele (persze fejere figyelve). Ha egyik se,akkor nala ugy latszik tovabb tart..

De az etkezos dolgot ajanlom probald ki, az is sokat segithet.

2019. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Kipróbáltam a diétát is, sajnos semmi változás.😟

Szinte 3 féle kaját ettem, 20 kilót fogytam, pedig nem volt rajtam sok felesleg.

Bár gondolom az ideg és a tehetetlenség is közrejátszott.😟

Remélem hamarosan vége lesz, mert sajnálom szegénykémet, ahogy szenved, vele együtt én is.

2019. márc. 29. 14:59
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
3 hónapos korig szokott ez tartani. Gasztroenterológus mit mond? A szoptatást valószínűleg abbahagynám, mert könnyen lehet, hogy valamit nem tolerál a szervezete abból, amit megeszel. Laktózmentes tápszert próbálta már?
2019. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Az valamire utal. Érzékenység stb.
2019. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A baratnom babája 5,5 hónapos, a mai napig hasfájós és refluxos, de nagyon durván , sikítva sír minden egyes evés után. Neki sincsen semmi szervi baja, ritkán előfordulhat az ilyen.
2019. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom, tudom milyen. Mindent kipróbáltam a fiamnál. Jó hír, hogy fokozatosan csökkent a has puffadás, de mi a mászásig kínlódtunk. Majdnem 9 hód volt amikor egyre kevésbé volt jelen. 1 éves korára nőtte ki. De mai napig a pilóta felébred pedig másfél éves. A dokik azt mondták ilyen érzékeny a gyomra semmit nem találtak. Sajnos van ilyen baba, hogy különösebb oka nincs szimplán érzékeny a gyomra. Ezt mondta nekünk mindenki orvosok, védőnő, uh-s. Kitartás fokozatosan jobb lesz. 🙂
2019. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tartott ilyen sokáig, de akkor múlt el (emlékeim szerint), amikor Hipp tápszerre váltottunk.

Volt kínlódás nekünk is, egyszer még kórházban is kikötöttünk, mert sikítva sírt és közben többször elájult, ráadásul a bőre is nagyon csúnya volt, akármilyen tápszert próbáltunk. Ahogy elkezdtük a Hippet, egyszerre szűnt meg mindkét probléma.

2019. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Gasztros semmi értelmeset nem mondott, csak annyit, hogy szoptassam, igazából meg sem vizsgálta, csak megmérte, szélcsövezte...

Mi is bent feküdtünk a Klinikán 2 hónapos korában, ahol azt mondták, hogy túl van etetve....

3-3,5 óránként eszik, szóval ezt nem gondolnám.

Melyik HIPP tápszert használtátok?

Az spec. hasfájásra való tápi volt?

Köszönöm!

2019. márc. 30. 09:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, a teljesen simát.
2019. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem aktualis mar, remelhetoleg megszunt a baj!

Nalunk is a hipp valt be amugy.

2019. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!