Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól szabad a...

Hány hónapos kortól szabad a babát ültetni babakocsiban? Jövőhét csütörtökön lesz 7 hónapos. Gondoltam ne csak mindig feküdjön a kocsiban. Korai még? Vagy megpróbáljam egy kis időre? Több fokba dönthető a babakocsi.

Figyelt kérdés

Hány hónapos kortól szabad a babát ültetni babakocsiban?

Jövőhét csütörtökön lesz 7 hónapos.Gondoltam ne csak mindig feküdjön a kocsiban.Korai még?Vagy megpróbáljam egy kis időre?Több fokba dönthető a babakocsi.


2010. júl. 4. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónaposan már javában üldögélt, a kocsiban is és itthon is, a tiéd az mindig csak fekszik?
2010. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A babakocsiban húzza fel magát.Itthon is szokott üldögélni,de mőgé szoktam tenni egy párnácskát.Volt,hogy már pár percig elült magától egyedül.

Kipróbálom a babakocsiba,végül is,ha kényelmetlen neki lefektetem.

2010. júl. 4. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ültetheted már a kocsiban,nem lesz baja.
2010. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomat erőszakkal se lehetett volna ennyi idősen fekvésre bírni. Már 3 hósan meg kellett neki emelni a háttámlát egy picit, másképp nem volt hajlandó babakocsizni. Igaz, 5 hós korában már stabilan ült egyedül.
2010. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En csak akkor ultettem, amikor mar magatol felult egyebkent is es meg is tartotta magat. Korabban nem akartam olyan dolgot csinaltatni vele, amire magatol nem kepes.

Igaz, o mar hat honapos kora elott felult.

2010. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan felültetheted, egy egészséges baba gerince fél éves korára elég erőssé válik az ücsörgéshez.
2010. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hónaposan még mindig teljesen fekve sétáltatod? Nyugis babád lehet. Az én lányomat már 4 hónaposan feljebb kellett emelni a kocsiban, mert üvöltött, ha nem látott ki. 7 hónaposan meg már teljesn ült, igaz ő 6 hónaposan magától felült. Amúgy a pihiszékben is döntve ül egy ülni nem tudó baba, szóval a babkocsiban is lehet, főleg 7 hónaposan.
2010. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 7 hetes koráig viselte el a mózest. Utána kénytelenek voltuk a babakocsi bébihordóját használni sétákhoz, hogy kilásson belőle. Aztán a sport részt kezdtük el használni kb. 6 hónapos korától, természetesen a háttámlája meg volt döntve, de csak abban maradt nyugton.


Egyetértek az egyik előttem szólóval, már elég erős a gerince ahhoz, hogy beleültesd a sport kocsiba, ha még nem ül stabilan, akkor döntve legyen a háttámlája. De tényleg nagyon nyugis lehet a babád, hogy eddig bírta, le a kalappal!

2010. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!