Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhat a baba egész nap?

Miért sírhat a baba egész nap?

Figyelt kérdés
6 hetes és egész nap csak sír, ha cicire teszem kicsit eszik és abba hagyja e

2019. ápr. 1. 13:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Véletlenül előbb elküldtem a kérdést... hasfájos a baba de mit szerintem nem csak az van nála ..... egész nap sír semmi nem jó kicsit eszik és ellöki a cicit is aludni sem tud...valakinek valami tapasztalata?
2019. ápr. 1. 13:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasfájás, éhség, szomjas, bújni akar, ölelést akar, érzi a frontot, csavarják a szelek, pisis a peli, kakis a peli, fázik, melege van, hagyják sirni az ágyok, egyedül érzi magát, csak úgy. Kb ezek miatt sírhat a baba egész nap. Nekem ekkortájt jött rá, higy jé nem csak enni éa aludni lehet. Küzdött a faradtsag ellen, aztán megtanultam, hogyan altassam el őt. Azóta nincsenek ilyen gondok. Rá kell hangolodni a gyerekre. Nehéz, de meg kell tenni, hogy tudd, mikor mi kell neki. Nem mindig cici kell, ha sirni kezd, lehet ezer más oka.
2019. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már ezek mind kilove sétáltam vele , pelus tiszta folyton nezem , maszirozom hasát , cipelgeten egész nap énekelek neki stb stb stb de ma semmi nem jó :(
2019. ápr. 1. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Rakd be a kocsiba es setaljatok csak ugy a kornyeken. Nekem meg azt is szereti, ha nyugos napja is van, elcsendesedik es nezelodik. Bar az enyem ritka keveset alszik nappal...
2019. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen most már ez is ment de nagyon kevés ideig bírta sajnos :/ de köszi:)
2019. ápr. 1. 13:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Adsz neki valamit? Colief, espumisan, biogaia?
2019. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Biogaiat azt kap minden nap..most az infacolrol váltottunk az espumisanra úgy vettük észre ez talán jobban használ...de néha lehet hogy mégsem ://
2019. ápr. 1. 14:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom, mi válhatna be. Hordozókendő? De amugy tudom, milyen, a nagyfiam volt ilyen. Aztán 6-8 hetesen mintha elvágták volna. Na akkor meg éjjel sirt fel néha, a fogai miatt. Akkor kezdtrk mozgolódni neki a fogcsirák, es erzéken, volt rá.

A kicsim ehhez képest csoda baba, 2 napja 12 orákat alszik ejjel. Persze cserébe nappal max 1 orákat alszik, de lassan haladok a dolgommal, mert ha nem hall, vagy lát, akkor hangjelzéseket ad, sir, ő pedig a kendőt nem kedveli.

Neked is csak a türelem maradt akkor, és azok, amiket eddig csináltál.

Esetleg a coliefet probáltátok? Nekünk a nagynál nagy enyhülést hozott.

2019. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt még nem próbáltuk de szerintem az lesz a következő és az utolsó is :/
2019. ápr. 1. 14:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Colifot vagy bármilyen tejcukor lebontó enzim készitményt adj neki, ez a fő oka a hasfájásnak, neki még nem tudja lebontani magától a kis emésztörendszere. Ha úgy tünik semmit se használ akkor is add neki,kell pár hét mire beáll. Mellé add neki az espumisant is, ez a gázokat bontja le, illetve a biogaiat is ami bélflórajavitó. Kb 3 hónapos korig lesz hasfájós utána már elhagyhatóak a cseppek.
2019. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!