Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik mostanában...

Anyukák akik mostanában szültek, mi mennyibe kerül a gyógyszertárból?

Figyelt kérdés
Amiknek az ára érdekel: Babaolaj, fürdető, popsikrém ->azok amiket vényre írnak fel. Valamint a lázcsillapító kúp ára érdekel még.

2019. ápr. 1. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Babaolaj-800 es 1000 forint kozott. En speciel a niveat vettem neki mert a johnson az elvileg allergias reakciokat valthat ki.

Furdeti - en a baba vizebe szoktam tenni furdeto kremet amit a doki ir fel, gyogyszertarban keverik ki. Ez kb 350 ft.

Popsikrem - ezt is a doki irta fel, naturlandos, jo nagy tubus, 345 forint ezt pontosan tudom.

Lazcsillapito kupbol nekunk a germicid kupot irtak fel, kb 900 forint. Mindjart belinkelem neked amit a doki irt fel ( a nivean kivul mindent o ir fel )

2019. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Furdeto krem : [link]


Popsi krem:

[link]


Germicid kup:

[link]


Azt meg hozzatennem, hogy szules elott velem meg vetettek konakiont(K vitamin a babanak, addig kell meg szoptatod ) az itt van :

[link]


Es meg a rozsamezt is felirta a biztonsag kedveert, de ez elhanyagolhato. Minden jot nektek!

2019. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ën jhonsos baba olajat vettem zöldet hàl isten semmi baja a babämnak töle màr 8 hónapja ezt hasznäljuk. 800 ft

Fürdetöt orvos irta fel de azt nem szerettem igy vàltottunk hipp re. Kb 1000 ft. Posi krèmet is irt fel de nekünk valamilyen vitaminos ùgy keverik nagy tégelybe van 1000 ft. ez bevàlt azóta is ezt hasznâljuk.

Illetve nekünk a köldök fertötlenitèshez irt fel hintöport és alkoholt ez kb 1500 ft volt 😊

2019. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi mindenből Jhonsono's-t használtunk 3 napig. Ekcémás lett tőle. Utána csak azt amit a doki írt fel.
2019. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!