Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell popsikrémet kenni a...

Hogy kell popsikrémet kenni a babára a gumipelenkánál?

Figyelt kérdés
Most vettem ilyet először. Próbáltam a popsit kenni, amikor hason volt, de sokszor fordul a hátára közben. A kukaca körül is szoktam a hagyomànyos pelusnál tenni krémet, de itt lehetetlen. A pelenkàt is alig tudtam felhúzni a babámra. Már kezdem bánni ezt a pelust. Mèg több, mint 100 db van belőle. Pont azért vettem ilyet, mert ide-oda mászkál a baba. Ti hogy használjátok?
2019. ápr. 1. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Csak este kenem be, napközben teljesen felesleges, csak tulterheled vele a bőrét.
2019. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A bugyipelenkára gondolsz? Ha igen, akkor ne is mondd, ugyanezzel szívok csak nekem lányom van, lehetetlen kb rendesen bekrémezni és úgy felrángatni a fenekére a pelust, hogy közben ne kenje szét mindenhova. Nagyon nem praktikus!
2019. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Csak éjjelre kenem be a popsijat. Napkozben csak akkor, ka kicsit kipirosodik neki, de azt is extra vékonyan. Teljesen felesleges minden pelusozasnal bekenni.
2019. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Csak rosszat teszel vele , ha minden pelenkázáskor kened. Én is csak fürdés után kenem, éjjelre meg nem kap bugyipelenkát.
2019. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan ilyen gondom van kisfiúval :( én elraktam a bugyipelust mert nem tudom krémezni. Azt meg nem lehet elhagyni mert fogzik és piros a popsija
2019. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En mindig előbb bekentem utána húztam rá, alig vártam hogy elfogyjon.

Erről még nem is hallottam, hogy nem kell bekenni minden pelusnál de kipróbálom!

2019. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Itt az okoskodóknak akik szerint nem kell az a krém: egy olíva és jojobaolaj alapú, nem hámlasztó krémet kenek a gyerek fenekére amit ha csak egyszer is elmulasztok azonnal piros lesz a feneke és kiütéses. Tök jó, hogy ti nem kenitek mindig de nem kell beleokoskodni más dolgába főleg ha magához a bugyipelenkához nem tudtok hozzászólni...
2019. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 akkor ne használj bugyipelenkát! Logikus nem? Komolyan nem értem felnőtt nő, milyen univerzális megoldást vár arra, hogy, egy gumis szegélyű, felhúzható pelus szétkeni a popsikrémet, szétkeni bizony, szóval ha muszáj krémezned, akkor használjál normál pelust.
2019. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked arrogáns 8, hogy bugyipelust használunk? Próbáltuk és miután nem jött be nem használjuk... 🤦‍♀️
2019. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!