Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdett mászkálni kislányom...

Elkezdett mászkálni kislányom és már állandóan kijönne a szobából viszont ott járólap van ami elég hideg. Ti engednétek babátoknak hogy a hideg járólapon mászkáljon?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze, bárhová mehet.
2019. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
En reszben engedtem, de nagyreszt habtapit vettem, es azt raktam le ott, ahol eppen voltunk (8db 60x60centiset).
2019. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is az van a nappaliban. Van ott egy nagyobb játszószőnyeg, de ha mászni fog majd, akkor hagyni fogom hogy lemásszon róla. Főleg hogy nyár körül fog, nem hiszem, hogy baj lenne belőle, most korlátozzam a mozgását ezmiatt? Szerintem engedd neki nyugodtan, max adj rá eggyel több réteget, ha annyira félted :)
2019. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk hasonló burkolat felállás volt, így simán becsuktam a nappali ajtaját és kint nem járkálhatott, aztán mikor már tényleg egész nap talpon volt kapott szandált.

Mondjuk kérdés, hogy panel vagy családi ház, mert panelba valószínűleg nem olyan hideg a járólap.

2019. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Èn egy meleg mellényt adtam ebben a korban rá, így ha elhasalt a földön sem volt jéghideg. De jöna jóidö és a nyár, nyár végére meg már tud állni a babád.
2019. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen, hagytam neki, ráadtam egy plusz nacit.
2019. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig habtapin volt, majd bababiztossá tettem ahogy tudtam az egész szobát, de már annyit mászkál, nem elég neki a szoba, menne minden fele. 🙂 Családi ház, pedig szigetelt a pince is alattunk mégis hideg a padló.
2019. ápr. 2. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, csúszásgátlós zokni van pluszban még rajta és harisnya meg melegítőnadrág. A lakásban amúgy 20-21 fok van nálunk.
2019. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!