Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glicerines kúp után mikor...

Rmonika001 kérdése:

Glicerines kúp után mikor kakil ismét a baba?

Figyelt kérdés
Normális esetben napi 3-4x kakilt. Szorulása volt, tegnap kapott rá kúpot, ki is pakolt rendesen. De azóta, tegnap du óta megint semmi. Ez normális? Vagy még mindig/megint szorulása lehet?
2019. ápr. 3. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Passz
2019. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tegnap du kijött belőle minden akkor mit vársz?lehet hogy nem is evett még annyit hogy kakija legyen.
2019. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már 1,5 napja nem volt megint semmi. Kezdek aggodni...
2019. ápr. 4. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kicsi ? Miket eszik ? Az első kúp előtt meddig nem volt kaka ? Valaki javasolta a glicerines kúpot hogy adj neki ?

Talán tudok segíteni ha ezekre válaszolsz ?

Vidám egyébként vagy nyűgös ?

2019. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2,5 hónapos. 3. Napja nem volt semmi mikor kúpot kapott, a gyógyszertáros ajánlotta a glicerines kúpot. Anyatejes, nem tudom mi okozza nála a szorulást sztem a napi 2 vastabletta amit elkezdtem szedni. De biztos hogy szorulása volt nem beépült az anyatej, mert utólsó nap már nyűgös volt nagyon, és megállás nélkül pukizott, büdöseket. Már most 2. Napja megint semmi. Ma már megint pukizgat. Nem tudom h a kúp pucolta ki ennyire hogy még nem kakil? Vagy már kellett volna neki és még mindig szorulása lehet? A vassal leálltam
2019. ápr. 4. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet a vas tabletta hatóanyaga átment a tejbe is. Ha nagyon muszáj szedned 2-3 naponta szedjed. Ha mégsem áll vissza a széklet probléma , menj vele háziorvoshoz . De itt pont az oldalon olvastam hogy a lázmérő hegyét óvatosan bedugják a pici fenekébe és ettől kap egy ingert hogy végre kajáljon.Néz te is utána , hogy miként szokás ezt csinálni , de csak finoman.
2019. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!