Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket kéne tanítanom a 8...

Miket kéne tanítanom a 8 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, nálunk megállt egy kicsit ott az idő, hogy megszületett...

Sokat játszunk Vele, sok fejlesztő játéka van, de nem igazán tanítgatjuk dolgokra (pl. tapsolás, integetés...stb.). Nem is igazán tudom, hogy mi az, ami elvárható lenne egy 8 hónapos babától; ami nem mutat túl a képességein.

Írnátok nekem néhány dolgot, hogy mire lehetne már játékosan megtanítani?


2019. ápr. 4. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokat kell hozzá beszélni, ez a lényeg!

De ilyeneket már taníthattok neki amit írtál: integetni, tapsolni stb. Először csak figyel, majd egy idő után ő is megpróbálja. Lehet mutogatni neki a testrészeket ( hol az okos fejed?), azt is megtanulja hamar, mégha nem is utánoz benneteket azonnal. Meséljetek neki sokat, egyelőre nem kell könyvből, csak a plüss játékaival bábozva.

Ha látod, hogy figyel, akkor tanul is! Ha elfárad, szünetet kell hagyni, mert ebben a korban még rövid ideig tudnak koncentrálni.

2019. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vedd meg az "Anya taníts engem!" című könyvet.

Jókat írnak benne. És így tudod követni, kb hol tart a gyerek a fejlődésben.

2019. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!