Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg puha az új Libero...

Tényleg puha az új Libero touch pelenka?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem, erősen hajaz a 60-as gyémántcsiszolóra. Most őszintén, szerinted mennyire lehet puha, amit extra puhasággal reklámoznak? Vegyél egy kis csomaggal vagy kérj egyet valakitől aki ilyen használ...
2019. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Kis csomaggal"? Gondolom nem sok pelenkát vettél eddig életedben, mert akkor tudnád hogy a kis csomag is minimun 50 db...

Ismerem a Liberot, az utóbb időben nagy csalódás volt az összes pelenkája, nem költenék rá feleslegesen. Nyilván azoktól kérdezem ezt akik kipróbálták már az újat, és van összehasonlitási alapjuk.

2019. ápr. 4. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Három gyermekem van, valóban nem vettem még elég pelenkát :) A DM-ben 22 darabosban lehet kapni az egyest, tudom, mert újszülött a kislányom. 1300 forint. Gondolom neked ennél nagyobb kell, úgyhogy vegyél közösben egyet valakivel, vagy vegyél egy egyest mert az olcsó, nézd meg milyen puha aztán ajándékozd tovább, ezer megoldás létezik, de szerintem ez pont olyan dolog amit magadnak kell megnézned, nem vadidegenek véleményére hagyatkozni.
2019. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a Libero-t, de ennyit nem adnék érte...
2019. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, puha, nekünk ez jött be a legjobban, az éjszakát is kibírja. De mi eddig is libero pártiak voltunk, a pamperstől peluskiütése lett a kislányomnak, a többi pedig ázott, amiket próbáltunk.
2019. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom lehet rendelni a libero oldalán mintát belőle :)
2019. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!