Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érzékeny ennyire?

Más is érzékeny ennyire?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babám ma 3 hónapos kereken. Amint ez tudatosult bennem, elkezdtem sírni hogy mennyire szeretem imádom minden mozdulatát a közelségét egy pillanatra sem tudok elszakadni tőle. 12 hete és 6 napja vagyunk együtt babámmal. Nagyon repül az idő elképesztően nőnek a kis csodák! Más is elérzékenyül?

2019. ápr. 5. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nem erzekenyulok el, csak nyugtazom hogy milyen gyorsan telik az idő. Nekem a nagy mar ovis, most epp kicsivel vagyok itthon, es mindig meglepodom amikor ujat mutat. A nagyobbnal meg elerzekenyultem, hogy fel eves lett, majd egy eves es igy tovabb, de valahogy most mashogy fogom fel az anyasagot. Talan megedzodtem.

Jo azert el tudok szakadni tole, ha ugy van, de orulok, hogy moat meg en vagyok a legbiztosabb pont az eleteben.

2019. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem
2019. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a pocakban van, de szerintem én is olyan leszek, mint te...

Már most érzelgősen emlékszem vissza, hogy ősszel még nem is éreztem őt, de már bennem volt, karácsonykor már éreztem rugdosni, meg mittudomén, nosztalgázom kb. mindenen, hogy már milyen régóta bennem van és mi minden történt azóta, és mennyit nőtt, és hogy ezek az idők elmúltak, most már egyre nagyobb lesz, meg megszületik, ami persze jó, de azért nehéz, hogy sok időszaknak már vége van.... Szóval velem nem tudom mi lesz, ha megszületik, de én brutál érzékeny vagyok.

2019. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem. Nekem is van a 4 hónaposom mellett egy 3 éves ovisom. Hulla fáradt vagyok, éjszaka nonstop szoptatok, nappal gajdirozom a nagyot plussz a napi teendők. Nekem inkább lelkifurdalásom van hogy a kicsinek nem tudom ugyanazt a mennyiségű időt adni magamból mint a nagynak anno mikor ilyen kicsi volt. Emiatt igyekszem sokkal jobban megélni a kicsivel töltött minden percet.
2019. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Uh, nem. Nem vagyok az a picsogós típus, nem is szeretem az ilyen embereket, és ezzel a férjem is egyetért (az exe hasonló kategória volt, és menekült tőle). Nekem az ilyesmi már kicsit nyálas, de el tudom fogadni, ha más érzelmesebb mint én, csak néznem ne kelljen, mert nem tudok mit csinálni vele, és nem is akarok.


Ez persze nem azt jelenti, hogy a saját lányomat nem támogatom, vigasztalom, ölelgetem, ha problémája van, ha megsérül és megüti magát, de a felnőttekkel nem tudok mit kezdeni, ha bajuk van. Talán kicsit kemény vélemény, de mindig realista voltam.

2019. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!