Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha terhes csikokra valo...

Tyimi96 kérdése:

Ha terhes csikokra valo kremmel kenem a pocakom megelozhetem hogy kevesbe legyek olyan?

Figyelt kérdés
terhes csik
2019. ápr. 5. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Amugy nem ernek semmit. Az első babamnak 1 csikom lett, a kicsivel 4-5. Kentem en mindennel, de a babam az utolso par hetben hizott nagyot, es a hasam nem birta. Ha hajlamos vagy ra csikjaid lesznek, ha kened, ha nem.
2019. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert ez 100 %-ban genetika.
2019. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Ha hajlamos vagy, krémmel is kijön, ha nem vagy akkor krém nélkül sem lesz 1 sem.

Én a szerencsések közé tartozom, soha semmivel nem kentem. 1 db se lett.

2019. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. ápr. 5. 14:09
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Hat nekem azért vannak pozitív tapasztalataim. Én is hajlamos vagyok rá, és korábbról iszonyat csíkjaim vannak a fenekemen/ combonon. Most a NuSkin baobao testvaját használtam, igaz 10e forint, de az egész terhesség alatt egy tégely kell csak, és nem lettem csíkos.
2019. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös:

3-as vagyok. Tini koromban sok csíkom lett, comb-fenék, derék magasságában.

28 évesen voltam terhes, krém nélkül sem lett 1 új sem.


SZóval nem biztos, hogy a krém miatt nem lett új csíkod! ;-)

2019. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 5-ös. A pozitív teszt óta kentem ugyanezzel a NuSkin babobab termékkel magam és a 16. hétre a melleim már lilára repedtek. Pedig én nem vagyok striára hajlamos.

Szóval ez genetika. És nem feltétlen alap genetika. A terhesség elég nagy hormonbomba, így előjöhetnek olyan dolgok amik alapból nem jellemzőek. Pl van aki szülés utáni napokban reped ki, mikor már a baba is kint van, mert az ő szervezete a szüléssel járó hormonváltozást reagálja le így.

Ez van sajnos. Próbálkozni lehet, hátha.

2019. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Osztom az egyik hozzászólót. 17 éves koromban hiztam a combomra tiszta csíkos lett. Aztán , amikor 15 évvel később terhes lettem, nem kentem semmivel és egy csíkom sem lett.

100 % genetika, ezek a drága krémek csak reklámfogás.

Persze ettől függetlenül kenheted , hiszen a testápolózás eleve a napi rutin része kellene lenni mindenkinek. Főleg amilyen kemények a mai vizek. De nem ezen fog múlni, hogy lesz- e csíkod, vagy nem.

2019. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én az elejétől mentem Bio Oil-al, meg még vagy 4-5 féle drága készítménnyel naponta 2-3x. Anyukám velem is nagyon csíkos lett, mondom hátha én ezekkel meg tudom előzni, de minden ellenére totál csíkos lettem sajnos, és még van hátra 3-4 hét, amikor hízik majd a kisasszony. Sajnos ez szimpla genetika.
2019. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bio oil-al kentem, hát nagyon durva csíkjaim lettek a végére így is.

Igen, genetika. De nyugi, fél éve szültem, már halványabbak. De mélyek...sose leszek már a régi. De nem bánom! Van egy gyönyörű egészséges kisfiam, csak ez számít! :)

2019. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!