Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha le fejem az anyatejet...

Ha le fejem az anyatejet anyatejgyujto zacskoba de a baba egyszerre csak a felet issza majd meg, akkor kibonthatonthatom, konthetem amennyi kell belole es vissza lehet tenni lezarva a maradekot a hutobe?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben én csak annyit raknék a zacskóba amennyit egy evésre elfogyaszt a baba. Ez a biztos.
2019. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Eddog azt csi altam de nagyon sok zacsit kell venni, ha minden alaklommal csak 50mlt rakok el. Ejjel nappal 3-4 orankent kell fejnem... sajnos sokat voltunk korhazban es nem fogadja el a cicit, nagyon sokat probalkozok, sot szilikonnal is de nem akarja meg. Majd idovel remelem...
2019. ápr. 5. 14:32
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocsi ha valamit felre irok.
2019. ápr. 5. 14:32
 4/19 A kérdező kommentje:
A korhazban csak cumis uveggel tomtek az intenziven :(
2019. ápr. 5. 14:33
 5/19 anonim ***** válasza:

A zacskó fagyasztáshoz ideális, mert újrahasználásra alkamatlan.

Ha rendszeresen és napi használatra fejsz, palackot vegyél!

2019. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem ujra hasznalni, csak egy zacsibol 2x adni, pl ha le fejek 100mlt, azt 3-3 ora eltsltevel issza meg.
2019. ápr. 5. 14:53
 7/19 anonim ***** válasza:

És ezért napi ~5 zacskót kidobsz?

Maga normális???

2019. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Aventnak van tejtároló pohara, azt használtam ilyen célra, használat után én mikrós sterilizálóban sterilizáltam, de ki is főzheted és így nyugodt szívvel használhatod újra.
2019. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha esetleg a muanyag miatt lett nekem beszolva, megnyugtatom a kommentelot hogy nem Magyarorszagon elek es szerencses modon nalunk minden szemet kulon van gyujtve, szoval nem az utcara vagy a tengerbe megy ;)
2019. ápr. 5. 15:23
 10/19 A kérdező kommentje:
Eddig mi is a kifozest alkalmaztuk, de nagyon megterhelo csaszar utan, hogy minden alkalommal a pumpat, uvegeket plussz a tejes flakonokat ki fozzuk fertotlenitsuk, leszaritsuk...
2019. ápr. 5. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!