Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik volt a legkönnyeb...

Kinek melyik volt a legkönnyebb, illetve a legnehezebb időszaka a babájával?

Figyelt kérdés
0-tól 1 éves korig érdekelne. Leírnátok azt is, hogy miért éppen ezek?
2019. ápr. 11. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Legnehezebb a kórházi napok, nulla alvással, fujj. Utána az első 3 hét mondjuk, amikor még semmi rend nem volt, és nem tudtam, hogy ha este elalszik, tudok-e vele én is aludni 2-3 órát egyben, vagy 10 perc múlva riadóztat újra. A legjobb talán a 2-4 hónapos kor, amikor már van napirend, de még nem mászik el onnan, ahová letettem. :)
2019. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányommal annó az első 3 hónap volt a legkönnyebb. Eszik-alszik baba volt. Ahogyan nőtt úgy lett egyre nehezebb. A legnehezebb a szeparációs szorongás időszaka volt. Nappal semmit nem tudtam csinálni tőle, éjjel óránként kelt. A kezdetektől saját szobában aludt, na akkor beadtuk a derekunk az alvás érdekében, és elég sokszor velünk aludt.

A testvére még csak 5 hónapos lesz. Vele az első 3 hónap pokol volt, mert a nővérével ellentétben ő hasfájós volt. Minden nap ment az ordítás. Mióta az elmúlt, egész könnyű vele.

2019. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 kislányom van, egy másfél éves és egy 2 hónapos. Még várom a nehézségeket... 😊
2019. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nagylányommal az első 6 hét. Vagy hajnali 1-ig ordítot vagy hajnali 1-től. Már 2,5 éves, a kicsi 7 hós. Azóta semmi nehézség nincsen szerencsére:).
2019. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*ordított
2019. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még csak 7 hónapos... 3 hónapos koráig hasfájós volt, alig aludtam. 2 hónap szünet, már kezdtem megörülni, hogy de jó végre alszunk mostmar. Erre jött a fogzás, most megint nem alszunk ki tudja meddig...
2019. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első 2 hónap volt a legnehezebb. Nagyon sokat sírt a kisfiam. Hasfájós volt☹️
2019. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb pedig 2 és 5 hónap között, mikor még nem tudott mászni, de már nem volt sírós 😀
2019. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az aktuális babával az első 4 hónap szörnyű volt, mert minden egyes szoptatás kegyetlenül fájt (ennek ellenére csak anyatejes volt). Nem tudtam beszélni, nem tudtam gondolkozni, nem tudtam a körülöttem lévőkre figyelni (két nagyobb gyerekem is van, egy ovis és egy kisiskolás, ráadásul nyáriszünet elején született a kicsi), sokszor sírtam közben. A legjobb kb. 5-7 hós kora volt, mert még nem kúszott olyan gyorsan, nem volt vele annyi gond, szeparációs szorongása se volt még, és a szoptatás is jól működött. Most 10 hós, mindenre felmászik, mindenhol feláll, lépeget, folyton elesik, minden a szájába töm(ne), kipakol(na), szétszed(ne), és egy pillanatra sem tágíthatok mellőle, még a apjával is sír sokszor, ez se egy könnyü időszak.
2019. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!