Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mozgásfejlődés lehet?

Ez mozgásfejlődés lehet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hónapos múlt. Úgy 2 hete kezdődött, hogy éjszaka nagyon nyugtalan. Nyöszörög, a fejét forgatja (a haja ki is kopott egy helyen), a lábát felemeli gyertyába és előre rúg vele vagy az ágyhoz csapja. Ezt megállás nélkül produkálja míg fel nem ébred.


Most többször kel egy éjszaka, mint eddig bármikor.


Mozgásfejlődésre gondoltam vagy az nem ilyen? Akkor nappal is produkálnia kéne valami újat, nem? De csak azt csinálja, amit már eddig is tudott.


2019. ápr. 11. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, és a fogzás is közrejátszhat.
2019. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom nem aludt nyugtalanul, nem nyüszörgött, de páros lábát felemelte és lecsapta kizárólag éjjel. Azt mondta a védőnônk, hogy dolgoznak a belei... nem tudom, hogy elkezdtétek-e esetleg a hozzátáplálást?!
2019. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinalja, időszakosan . Kb 5 honapja hol csinalja hol nem ... passzolom..😶
2019. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha hason altatnád? Akkor kevésbé tudja dobálni a lábait.
2019. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 Jön a foga, de nem viseli meg olyan nagyon nappal sem. Sok a nyála, visz mindent a szájához, de ennyi.


#2 Igen a hozzátáplálást elkezdtük, de még csak kóstolgat. Étkezést még nem váltottunk ki. Nem hiszem, hogy ez a baj, mert a hétvégén nem voltunk itthon, így csak tápszert kapott, de így is ezt csinálta éjjel.


#4 Sajnos hason nem tudom altatni, mert feszes a nyaka (járunk Dévény tornára), nem tudja/akarja letenni a fejét hason.

2019. ápr. 12. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!