Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznos dolog a járóka? Ha...

Hasznos dolog a járóka? Ha igen, mire érdemes figyelni vásárlásnál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt, helyünk se lett volna neki. Amíg pici volt a hordozóba volt velem mindenhol, utána mászós korszakában akkor főztem, és takarítottam ha aludt. Ha olyan volt beletettem a kiságyba.Most már együtt főzünk, 13 hós kora óta, onnantól megy. Néha belerakom az etetőszékbe.
2010. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindeképpen hasznos, föleg ha már kúszik-mászik a baba. Mert a közeledben lehet oda rakod ahova akarod és mégis biztonságba tudhatod. Nálunk a nappaliba volt a helye és szeretett benne, persze ha kiakart jönni mindig egyszerre kivettem. Én egy színes müanyag állítható járókát kaptam kölcsön nagyon praktikus volt.
2010. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon hasznos!

Mi a nagy fiamnál is használtuk, meg most a kicsinél is fogjuk, különben nem tudnék elmenni wc-re sem!

A sógornőmék nem vettek és most már nagyon bánja, főleg hogy 2 szintes családi házban élnek és mindenhová vinnie kell magával az 1 éves fiát, ha fel kell mennie az emeletre, akkor is, még a wc-re is utánamegy a pici, magyarul nincs 1 perc nyugta sem.


Nekünk a nagynál hálós volt, a dupla méretű, az is jó volt, de abból ki tudott mászni a gyerek! A frászt hozta rám, mikor egyszer csak megjelent a fürdőben, amíg fogat mostam! :D

Most a kicsinél vettünk egy fát, ez is nagy, 120x120 cm. Elég jónak tűnik, bár nagyon nem tudok nyilatkozni, még nem mászik a kicsi, így csak egyszer-egyszer rakom bele, hogy szokja.

Ja, amúgy a nagyfiam nagyon jól elvolt a hálósban, de gondolom ez gyerekfüggő.

Bocsi, hogy hosszú lett! :)

2010. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem nem is hiányzott. amilyen örökmozgó fiam van, el se lett volna benne szerintem.
2010. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi vettünk egy utazóágyat és azt állitottuk fel a konyhába. Nagyon jo mert ha főzök akkor ott van velem és mégis van neki mozgástere nem kell a hordozóban tartanom (amig nem mászott abban volt). Az utazóágyat meg amugyis ki tudjuk használni, ha megyünk hosszabb hétvégére a szülőkhöz. Igy ugymond két legyet egy csapásra :) nekünk ez bevállt.
2010. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először én sem rajongtam az ötletért (nem akartam bekorlátozni), de aztán elkezdett gurulni, és nem tudtam tőle kimenni szobából, folyton féltem, hogy baja esik.

1mx1m-es fa járókát vettünk, mert az a tuti, nem borul fel soha, és szedi szét a rácsokat. :) Először nagyobbat akartunk venni, de most 10 hónapos a picim, és még mindig elveszik benne a 9 kg-jával. :)

Ritkán teszem bele, csak míg ágyazok, vagy mosdóban vagyok, naponta nincs benne 10 percet, de azt a 10 percet jobb, hogy ott tölti, nem a fióknál. :D Azon kívül szabadon garázdálkodik a szobában. :)

Szeret kívülről benyúlkálni a játékaiért a járókába, bedugja a lábát, kapaszkodik a rácsokba. Belülről meg sem közelíti a rácsokat. :D Hát érdekes kislány. :)

2010. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekunk volt, szuksegunk volt ra.

Eleinte emeleti lakasban laktunk,ahol volt egy hatalmas terasz, de mivel igen magasban voltunk, igy nem mertem kirakni a csuszo babamat. Ezert kapott jarokat, biztonsagosabbnak ereztem.

Nalunk szempont volt az, hogy kicsire osszecsukhato legyen es konnyen, mert kint nem akartam hagyni estenkent, bent meg nem fert volna el kinyitva.

Igy ilyet vettunk: [link]

Kb ruhaszarito mereture osszecsukhato.

Az is tetszett benne, hogy kaphato ra egy sator, amivel kis jatszohazza alakithato nagyobb gyerekeknek.


es meg az is jo dolog, hogy nagyobb hazba koltoztunk, a nappali jatszoter lett, de nyitott volt a konyhaval. Ezt a jarokat szet lehet szedni, ezt hasznaljuk terelvalasztonak, az ajtaja nyithato. Szoval nalunk sok funkcios lett valoban.

2010. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs én nagyon ellenzem.Nálunk a pici lányom szőnyegen van amin van egy pléd ez az egész köré raktam egy szivaccsal kitömött hengert(2,5m).Még nem tud mászni de ha elkezd akkor meg szabadon mehet.Szerintem ez lakás és szülő függő.

A fiam már 3 éves neki sem volt járókája.

2010. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!