Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet majd 3 hónapos...

Mitől lehet majd 3 hónapos babám szeme véreres? Esetleg a nem alvástól?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz a hónap forduló, akkor lesz 3 hónapos. Ma vettem észre, hogy szemecskéje véres, de csak a bal.

Nem alszik 3-4 napja napközben csak nagy nehezen fél fél órákat, 2-3 alkalommal. Éjszaka is többször ébred 4-5 alkalommal. Nyűgös egész nap és sehogy sem jó. Mitől lehet? Összefügghet? Mit tehetek?


2019. ápr. 13. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Basszus, mit tehetsz? Vidd orvoshoz! Most az ügyeletre! Azért véres, mert be van gyulladva, mégis mire vársz???
2019. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ahelyett hogy itt kiird vidd korhazba azonnal!! Birom az ilyen anyakat...
2019. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladasra tippelnek. Én már az ugyeleten lennek. Amikor a babamnak ilyen volt a szeme, vittem orvoshoz irt neki szemcseppet. 3 nap alatt helyrejott.
2019. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg belemasszírozott valamit lepedőről, kezéről, valaki válláról... vagy megpattant egy hajszálér... lehet, hogy holnapra elmúlik, és lehet valami baci vagy allergia is, amire szemcsepp fog kelleni. Ha nagyon csúnya, dagadt is vagy dörzsöli, ügyelet, ha csak picit piros, azzal nem rohangálnék.
2019. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod,hogy a magas vérnyomástól is lehet? De te okos anyuka itt kérdezed meg,ahelyett,hogy már első percben elvitted volna orvoshoz! Gratulálok!
2019. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!