Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még a Pampers premium...

Van még a Pampers premium care-en kívül olyan pelenka, ami hálós belül?

Figyelt kérdés
2-es méretben.
2019. ápr. 13. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel.

Amit tudok, hogy a libero, lidli és rossmann pelusok nem hálósak.

2019. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És a dm, aldi és a happy sem az.

Pedig anyatejes híg cucchoz tényleg jó találmány, csak épp a Pampers fiamra nem az igazi combban, ezért próbálnék mást.

2019. ápr. 13. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesco Fred&Flo hálós. Már ha arra gondolsz, amire én. Van a tetején egy vékony lyukacsos réteg belül.
2019. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Off, Az a tescos amugy nektek bejott? Nálunk tiszta kiuteses lett a gyerek feneke, kukija. Mintha holyagos lenne.
2019. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi használtuk 1 hónaposan a tescosat, de nem volt kiütéses tőle. Szerettem azt a pelust, sajnos nekünk nem esik útba a tesco igy ezt a pelust egy ideje nem veszem, de tervezzem hogy visszazokunk rá. Már szinte minden pelust kipróbáltunk, de valamiért mindig visszaték a premium care-hez.
2019. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a fiamnak a sparos sajat markastol pirosodott a kukija, ezert valtottunk. Par nap volt, mire helyrejött, de azóta nem volt ilyen. A Fred&Flo bevált és még a kakit is benn tartja. A sparosbol mindig kifolyt, mindegy volt, hogy kicsi volt a termes vagy nagy.

Szóval csak jót tudok mondani a tescosrol.

2019. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4#vagyok. Köszönöm, akkor csak nalunk volt ez.
2019. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fred & Flo-ból (Tesco) sem mindegy, mert van belőle sárga és kék is. Utóbbi a prémium, a sárga a "gagyibb". Tesco Expresszekben csak a sárgát kapni, pedig kipróbáltam volna a kéket is, azt sokan dicsérik.
2019. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!