Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kúszás beindulása után...

A kúszás beindulása után nektek mennyi időbe telt, mire mászott a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 és fél hete kúszik. Néha már négykézlábra áll, és néha tolja ki a fenekét oldalra, mint aki fel akar ülni. Tudom hogy ez minden babánál más, csak kíváncsi vagyok, kinek kB mennyi idő volt.

2019. ápr. 14. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
4 hónapig kúszott a lányom ;)
2019. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
3 hónapja kúszik, még nem kezdett el mászni.
2019. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

A fiam 2 napig! kúszott, utána mászott, de ő mar előtte tudott negykézlábra állni és ülni (marmint a kúszás előtt).

A lányom 1,5 hónapja kúszik, de már ő is felült mielőtt elundult volna. Négykézlábra is tud állni, ill. 2 hete fel is áll. Egyenes talajon nem maszik, de ha fel kell maszni valahova (párnára, 1 lépcsőfok, ölünkbe, stb.) akkor azt térden maszva nyújtott karral csinálja.

2019. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Kb kúszás megkezdése után 3-4 héttel kezdett mászni.1 héttel később felült és újabb hétre rá már felállt asztal,fotel meg ilyesmik mellett.
2019. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kúszott minden irányba és 8 hónaposan kezdett mászni, 7 hónaposan viszont felállt.
2019. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk 2 honapon belül történt "minden"

Azaz 6,5 honaposan még csak körbe körbe kuszott, 7. honapban már helyesen rendesen kuszott, es elkezdett mászni, 8.honapban kapaszkodva felállt, lépdelt de még sokat mászott 12. hosan járt egyedül.


Szoval kb két hét volt a körbe körbe kuszás, aztan kb 1 hét helyes kuszás mert inkább hirtelen mászni kezdett. Azaz helyesen kúszni alig láttam, pár alkalom volt csak es mászott inkább. video sincs rola igy.

2019. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 14. 11:48
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
6 nap. 2 napra rá pedig felállt és lépegetett. 6 hónapos volt. 😊
2019. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-3 hét alatt váltott át teljesen.
2019. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát komolyan mondom, hogy én már félek válaszolni és kérdezni is. Hiába van tapasztalata bárkinek bármivel kapcsolatban vagy kérdése lepontozzás vagy leoltják.... Egyre rosszabb ez az oldal... Most attól, hogy valakinek a gyereke mikor mit csinál arról senki nem tehet mert maguk teszik. Miért kell azért lepontozni valakit mert az ő babája valamit korábban vagy később csinál? Szánalmasak egyesek de tényleg....


Kérdező: az én kislányom 6 hónapos már 2 hónapja kúszik de semmi változás eddig. Még csak négykézlábra sem áll viszont azt mondja, hogy "baba" persze még csak gagyogva de mondja. Jelét nem mutatja annak, hogy ő szeretne egyáltalán mászni vagy ülni. De még nincs lekésve szóval nem aggódom túl :)

És kedves lepontozó anyukák, várom a válaszokat és a piros kezeket ;) de persze indokot írni egyikőtök sem mer :* szép estét

2019. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!