Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós lehet?

Linett26 kérdése:

Hasfájós lehet?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám eddig "jó" kisbaba volt, evett aludt nézegett.. 2 napja alig alszik, sír, éjszaka is többször fent van. Ha hasrafordítom este úgy csendbe marad, elalszik. Pocija fájhat? Tápszeres.

2019. ápr. 14. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónaposan??
2019. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na most néztem elirtam, 2 hónapos.. Nem tudom ezért kérdezem lehet e hogy a hasa fáj?
2019. ápr. 14. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ha nem csillapodik majd, gasztrós doki, mert simán szó lehet egy tejfehérje- vagy bármilyen más ételérzékenységről is.
2019. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak hason akar aludni. Néha egyszerű a megoldás. Az enyém is sokszor kelt éjjel aztán egyszer hasra tettük, azóta átalussza az éjszakat.
2019. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Napkozben ez sajnos nem működik. Mióta kiirtam a kérdésem is, vagy 10x voltam nála mert sírt, mar hason se volt jó.

Csak azért nem értem, mert eddig abszolút nem volt jellemző rá a sírás, eddig magától aludt. Most fura, hogy pl. Ma kb összesen 3 órát aludt.. És nem lehetett letenni mert akkor sírt. Nem tudom mi lehet.. :(

2019. ápr. 14. 20:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Oltást kapott kb azóta ilyen. Ennek lehet közé hozzá? Láza nincs.
2019. ápr. 14. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor kapta. Az enyém az oltás napján és utána való nap volt nyűgösebb, aztán elmúlt. Öcsém kisfiát csutortokon oltották be, szombaton volt egy kis hőemelkedése. Azota rendben van.

Esetleg frontra nem érzékeny? A kicai fiam melegnél sokat alszik nappal is, de hidegnél kb nyöszörög, sirdogal egesz nap oránként.

2019. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!