Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák! Nem múló...

Kislányos anyukák! Nem múló piros pöttyök a baba nuniján. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Orvos látta , próbáltunk 5 féle krémet , váltottunk törlő kendőt , pelenkát .


Valakinek hasonló volt , esetleg ötletek ? Holnap viszem masik orvoshoz , de azert hátha tud valaki segíteni .


Előre is köszönöm


2019. ápr. 17. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt màr mindkèt kislànyomnak. Nekünk gomba volt. Canestentől elmùltak. Azt pròbàltàtok màr?

Nyàron volt az èn lànyaimnak inkàbb, mikor nagyon melegük volt a pelusban.

2019. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet a pelenkától vagy ha jön a foga attól is .. nekünk is gomba volr mikor ilyen volt és jött a foga canestennel kentem neki és el is mult szépen
2019. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és amennyit tudod hagyd szabadon a fenekét kicsit :)
2019. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a pelenkától volt. Pampers Active Baby-t vettünk attól is piros lett neki, akkor vettünk Libero Newbornt attól is piros lett, aztán most vettem Pampers Premium Care-t és az bevált. Ez nagyon jól beszívja a pisit. Nálunk annyira érzékeny ott a bőre,hogy megfürdettem,megetettem és pisilt a pelusba már ki is pirosodott neki
2019. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Utolsó , tegnap váltottunk prémium care-re és most màr halványodik . Lehet nálunk is ez lesz a megoldás.

2019. ápr. 17. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendben :) 4#
2019. ápr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Canesten vált be,a Dr nö tanácsára mindent lecseréltünk,és mégsem mulott"vagy csak halvanyodott de ujbol visszatért"valószinü vagy bakteriális vagy,gomba lehetett de hálistennek azota nem jött visza
2019. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megoldódott? Mi a helyzet azóta?


#4

2019. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom az erdeklodest!🙂

Maradtunk a premium carnel + sensative torlokendo + kentem neki Imamonoval . Ugynez ki szepen elmult .

2019. ápr. 21. 21:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Sensitive *
2019. ápr. 21. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!