Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányomnak lassan...

8 hónapos kislányomnak lassan szemébe lóg a haja. Ilyenkor már lehet pici copfot csinálni neki vagy levághatom neki vagy fodrászhoz szokták elvinni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire lehet veszélyes mert ugye kiveheti a hajgumit a hajából.
2019. ápr. 17. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Levágod vagy levágatod, én hülyét nem csinálnék belőle copfal
2019. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne vághatnád le?Afodrász is ollóval vágja mint Te.
2019. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 8 hónapos a lányom,multkor picit levagtam neki elől a hajabol, mert mindig össze - vissza állt neki. De pl. ennyi hónapos babának(anyukaval beszélgettem onnan tudom, h a pici annyi idős volt😉) láttam a gyerekorvosvnal gumit a feje tetején. Gondolom úgyse hagyod magara, és ha ki is veszi, azt észre veszed. De szerintem megszokja a pici.
2019. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
#1 miért csinálna hülyét a kicsiböl a copffal? Elvégre kislány. És akik fiúnak csinálnak copfot? vagy akár vegyük a mostani copfos ferfiakat(tisztelet a kivetelnek), akkor most ki is csinál hülyét magából a mai világban? Én is alig várom, h a kislányomnak megnojon a haja, h copfot tudjak csinálni. #Anyuka vagyok, aki azt írta, h levagtam a lányom hajat elöl 🙂
2019. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Megeszi a hajgumit, meg zavarja, folyton kiszedi a hajából, inkább vágasd le.
2019. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne vághatnád le?


Én már az 5 hónapos kisfiam hajából is vágtam le, mert az egyik oldalon sokkal hosszabb volt a füle mögött és mindig kiállt oldalra.

2019. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szilikon hajgumit nem tudja kiszedni, én azzal fogom össze a lányom haját már 4 hónapos kora óta, a frufruját mar 3x levágtam mert a szemébe lógott, máshol nem nyúltam hozzá. 10 hónapos
2019. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Én vettem neki egy masznis kis hajcsatot. Az nem is húzza a haját mint a szilikon gumi (kislányom haját nagyon húzta), de nem is lóg a szemébe. De egyébként miért csinálnál hülyét belőle coffal? Szerintem inkább nagyon cuki 😊

Én nem vágatnám le :)

2019. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod a copfot. Az enyém nem tűri, mindig kiveszi, levágtam neki egy kicsit az elejéből. Fodrászhoz szerintem felesleges vinni ennyivel, tényleg egy kis apró vágás az egész. De ha neked így esik jól illetve félsz az egésztől, akkor nyugodtan vidd el fodrászhoz.
2019. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!