Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben (+20fok) mit...

Ilyen időben (+20fok) mit adtok 4 hónapos babátokra?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Body, nadrag, zokni es egy pulcsi vagy vekony kabatka. Vagy polo es vekony kabat es sapi. Attol fugg fuj e a szel. Plusz ugye takaro biztos ami tuti.
2019. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a legkisebb 5 honapos.

Egy vastagabb, galleros rovid ujju body van rajta (tehat nem az a vekony pamut, amit alsoruhazatnak valo), melegito nadrag, zokni.

Vekony sapkat es vekony kardigant hoztam magunkkal, ha fujna a szel, vagy egetne a nap.

2019. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Rövidujjú body, ujjatlan tipegővel. Vékony kardigán ha később hidegebb lenne.
2019. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
6 hónapos a lányom. Harisnya, hosszú body, melegítő overál és vékony sapi van rajta. Itt 22 fok van de picit fúj a szél.
2019. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Pulcsi plusz takaró mert biztos ami biztos? Aki így gondolkodik annak hogy esne hogy majd megfő, de nem veheti le a kabátját mert "biztos ami biztos"? Rosszul érzi magát, megizzad, ettől megfázik, vagy épp nem fázik meg de nem lesz inmunrendszere.
2019. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Rövidújjú vagy ujjatlan body. Meleg van, attól mert mondjuk egy kicsit lengedezik a szél, még nem kell beöltöztetni... Pulcsiban, hosszú nadrágban nekem izzad szegény
2019. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
4- es, szerencsétlen gyerek!
2019. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rövidujjú bodyban, vékony nadrágban, és egy vékony hosszúujjú felsőben vittem ma sétálni a 3,5 hónapos fiamat, itt eléggé fújt a szél, elfért a felső. Nem volt melege, ellenőriztem, mert kicsit bizonytalan voltam, hogy nem sok-e.
2019. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Le lehet pontozni, de a keze tök hideg volt mikor kivettük és izzadt sem volt. De itt úgyis mindenért lepontoznak, meg jaj szegény gyerek. Az ilyen milyennek szül stb... Mi sem vagyunk egyformák, van aki 20fokban pólóban van más meg kabátban. Nem vagyunk egyformák és a babák sem.
2019. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!