Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával mennyit lehet...

3 hetes babával mennyit lehet kint lenni? Szabad nyitva hagyni a terasz ajtaját egész nap?

Figyelt kérdés
Nincs huzat es a szoba másik felében van. 20-22 fok van kint, es gyönyörű idő. Mennyit lehet ugy a szobában hogy nyitva van az ajtó? A kutyusok ki be mászkálnak, de ha baj, be tudom vinni a másik szobába is. Mennyit mehetünk ki sétálni a babakocsival?
2019. ápr. 20. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Bármennyit
2019. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Akár egész nap kint lehettek. Nagyon szép idő van, használjátok ki, hogy nem esik, nem fúj.
2019. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg jól érzi magát, nyugodtan. Csak arra vigyázz, hogy sokáig ne érje őt tűző nap.
2019. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom. Akkor az erkelyajto is nyitva lehet egesz nap?
2019. ápr. 20. 12:35
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk szülés után volt nyitva végig az erkélyajtó, mert baromi meleg volt, dőlt be az undorító, szmogos levegő, de hát még mindig jobb, mint megfulladni a melegtől. Szerintem nyugodtan nyitva lehet az erkélyajtó nálatok is.
2019. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekem 2-3 hetes korától már kint aludt az erkélyen. babakocsiban. A háromból kettő téli születésű, az első április első felében született, ő már hamarabb is ki lett téve. Olyanokat aludtak, hogy mindent meg tudtam csinálni és még pihenni is volt időm.
2019. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Erkelyre miert pont babakocsi ?

Ezt spec soha nem ertettem ...


Amugy barmennyit plane h ilyen jo az ido :-D

2019. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért miben kéne kivinni az erkélyre? Szerintem pont evidens, hogy a kocsiban.
2019. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom. Nincs egy mozes kosar vagy hordozo vagy valami?

Bakker esos saros ido utan keresztul cipeled a lakason?

Persze elotte lesuvickolod...

Vagy ha olyan akkor a harmadik emeletre?

Esetleg veszel egyet csak oda?

Fura. Nagyon fura.


Lakasba lakom de soha nem jutott volna eszembe babakocsit vinni az erkelyre. Oda volt egy regi mozeskosar labakkal.

2019. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Nincs és már nem is lesz. A legkisebb gyerekem is elmúlt 15 éves. Mózesben a földre? Noormális? Minek vettem volna + állványt. Fölösleges pénzkidobás lett volna. Tekintve, hogy lakótelepen laktunk akkoriban, és a kocsit csak a lakásban tudtam tartani, ezért alap volt, hogy mindig letöröltem a kerekét, mielőtt bevittem volna. Nem egy agysebészet, pár perc az egész.
2019. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!