Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a rosszabb? Ha fatüzelé...

Melyik a rosszabb? Ha fatüzeléses házban néha kicsit füstszagú lesz a baba ruhája, vagy ha valaki cigizés után kézmosás nélkül fogja őt?

Figyelt kérdés
Cigis kézzel megfogja a baba kezét is, amit aztán a pici a szájába vesz. És a ruhája is tiszta cigi szagú lesz.
2019. ápr. 20. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Hogy érted hogy rosszabb? A gyereknek mindegy, nem lesz tőle baja, ha erre gondolsz. A passzív dohányzás az ami káros a számára.
2019. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettő elég gáz szerintem,mert én úgy nőttem fel 5 testvérrel egy egy szobás lyukban,hogy állandóan bűzlött a ruhánk a füsttől. Tanulj meg begyújtani rendesen,vagy csinálj külön szobát a gyereknek,hogy ne egy helyen legyen a kályhával a száradó ruha. A cigiről meg inkább nem mondok semmit,mert kitiltanak.
2019. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Mégis,ki fogdossa a baba kezét cigis kézzel? Melyikre haragszol jobban:a cigire vagy arra az emberre a cigizés után nem mos kezet?
2019. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát az apósra haragszom, akire nem lehet rászólni, h mosson kezet cigizés után.
2019. ápr. 20. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát látom nem megy ez neked kérdező,büdös a gyerek ruhája,változtass az élet körülményeiteken,ne a bagós papin aggódj,aki gondolom nincs éjjel nappal a nyakatokon.
2019. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi baja lesz a gyereknek,ha meg fogja a kezét valaki cigizés után?
2019. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert szerintem az undorító büdös cigis kezével ne fogja meg a 3 hónapos gyerekem kezét, amit állandóan a szájába vesz. Az a minimum, hogy kezet mos. Arról meg ne is beszéljünk, hogy állandóan öltöztethetem át utána, olyan cigi szaga van. A párom erre azzal vágott vissza, hogy az én szüleimnél meg az új kandalló miatt volt a ruhája füstszagú. Amit mondjuk én nem éreztem, de úgy gondolom, hogy a 2 dolgot nem lehet összehasonlítani. Szerintem egy kézmosás alap lenne egy erős dohányos részéről.
2019. ápr. 20. 21:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és az életkörülményeinken nem kell változtatni, mert nálunk nincs se dohányzás, se fatüzelés. 😉
2019. ápr. 20. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Fa$za, szóvak feltettél egy értelmetlen kérdést, csak hogy kisírhasd a bánatod, meg hogy jól leoltsuk a palidat, hogy mekkora szemét az apja. Én meg még azt hittem komolyan segít majd valamiben a válaszom...
2019. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Segített a válaszod, igen. Az volt a lényeg, hogy melyik a rosszabb, tehát árt e valamelyik a gyereknek... Ezekszerint a füst nem, a passzív dohányzás igen. Az, hogy idióták vannak itt akik egyből a mi életkörülményeinket szólják le, hát... Arról nem tehetek.
2019. ápr. 20. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!