Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babámnak kékes lett...

2 hónapos babámnak kékes lett a feje. Miért?

Figyelt kérdés
A babám 2 hónapos volt, amikor észrevettem a fején egy nagy kék foltot. Gyorsan elvittem orvoshoz, ahol vérvétellel megálapították, hogy semmi baja a babámank, és azt mondták, hogy az biztos ütés miatt bekékült, de jól tudom, hogy a babám fejét senki sem ütötte be, ennek hallattán az orvos azt válaszolta, hogy akkor ez csak pigment. Járt már így valakinek a babája? És, ha igen, akkor tényleg csak pigment volt?

2019. ápr. 20. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy helyen kék folt an csak? Tehát nem az egész feje? Csak mert úgy tudom ha a baba bekekul az vmi szivbetegsegre utal.
2019. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tündéri doktorneni kérdezd meg facen!
2019. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam szívorvosnál is, minden rendben van a szívével hála Istennek. Nem csak egy helyen, elől is meg a két oldalon is kék (fül feletti fej részen)
2019. ápr. 20. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg valami új kék sapkája, kapucnija, hajpántja? Az is befoghatta esetleg.
2019. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmilyen kék ruhadarabja sincs. Ez már 2 hónapja így van és nem akar elmúlni.
2019. ápr. 20. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet,h az erek látszódnak át a bőrén?

Lehet,béna kérdés,de egyszer a fiamnak is ilyen volt. Akkor jöttem rá,h az eret láto kékülni a homlokánál,mikor egyszer erőlködve kakált és ettől kidagadt az ér. Most másfél éves,már nem látszik.

2019. ápr. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De, lehetséges. A te babádnak meddig tartott a kékes folt?
2019. ápr. 21. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva,annyira már nem is emlékszem. Pár hónapig látszott,az biztos. Úgy rémlik,amikor már mászott,erősödött,akkor már nem láttam kéknek. Szerintem idővel a bőrük is erősödik,akkor elhalványul.
2019. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor az én babámmal is valószínűleg ez van. Köszönöm a válaszodat és a többieknek is köszönöm a segítséget.
2019. ápr. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!