Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babának lehet...

Két hónapos babának lehet teat adni? Édeskömény teát ad neki valaki?

Figyelt kérdés
Nem merek neki adni mert a védőnő azt mondta ne igyon csak az anya tej ...de hasfájos és már próbáltunk neki adni minden szert ami nem használ, és sokan az édeskömény teát mondják de nem merek neki így adni hogy a védőnő azt mondta ne... egyébként ha majd iszik milyen teát ihat még?

2019. ápr. 24. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Figyi most ez a trend hogy csak anyatej.

De én pl.adtam a picimnek kezdettől fogva forralt és lehűtött vizet és igen teát is kapott. Nagyon gyengét főztem csak néhány szál teafüvet tettem de édesköményt is adhatsz neki csak ne erős tea legyen arra figyelj. Elöször csak pár kortyot adj neki. Ez hülyeség hogy nem szomjas egy baba.Nekem elfogadta ezeket az italokat és nem is lett tőle semmi baja. Nyugodtan próbáld meg te is.

2019. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan add neki, főleg, ha a hasa fáj. Én is adtam a gyerekeimnek már egy hónaposan is, pedig szoptak. Ez csak egy újabb hülyeség.
2019. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér, nyugodtan adj neki párszor, aztán meglátjátok, hogy válik be nálatok. Ez is olyan ugyanis, mint bármi más: az egyik babánál csodaszer, a másiknál nem.

Nekünk pechünk volt, olyan hascsikarást kapott tőle a lányom... De ez nagyon-nagyon ritka, neki érzékeny volt a pocija.

2019. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni ilyen teát? Ami biztos erre való? Vagy bármilyen jó? Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2019. ápr. 24. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Fogyasztasz tejtermeket? Bukni szokott?
2019. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Gyógyszertárat javaslom. Ott tudnak neked ajánlani.
2019. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki nyugodtan, szerintem is fel van fújva ez a dolog. Emlékszem Anyukám mesélte, hogy csak ez mulasztotta el nálam a hasfájást. Remélem nektek is bejön :)
2019. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is úgy jártunk mint ahogy a 3-as írta. Nagyon fájt tőle a hasa, barátnőm babájának pedig csak az segitett. Én nagyon gyenge kamilla teát adtam neki, de azt sem szabad sokáig.
2019. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lehet egy gyengét főzök neki próba képpen 😊 hátha :/ szokott bukni néha nem olyan sokat.... Meg én reggeli kávébab kicsi tejet rakom kb ennyi :/
2019. ápr. 24. 09:56
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tea nem jon be (lemossa az anyatejes vedoreteget egyebkent, ezert nem ajanlott, illetve sok babanal pont, hogy hasfajast csinal), akkor a tejtermekek (tej, sajt, vaj, turo, tejfol, kelszek, felvagottak, peksutik, amiknel a cimken rajta van) erdemes elhagyni, mert a bukas+hasfajas mogott lehet tejfeherjeerzekenyseg is, nalunk a dieta oldotta meg, csendes refluxa volt, fajdalmasan felsirt sokszor, es nyeldesett, illetve fuggoleges pozicioban tudott sokszor csak aludni, mert hgy nem fajt annyira a hasa.
2019. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!