Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti sem beszéltek 0-24ben a...

Ti sem beszéltek 0-24ben a babátokhoz?

Figyelt kérdés
Sokat játszunk,énekelek neki,mondókzunk,meg mindig el is mondom mit csinálok épp,de aztán nem mondok össze-vissza mindent,csak,hogy beszéljek. Elbabrál egyedül is a játékaival.

2019. ápr. 24. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek is kell az elmélyült figyelem, az ismerkedés az őt körülvevő világgal. Nem kell a folyton beszélő anyuka,aki imamalomként darálja a magáét.

Jól csinálod, Kérdező, csak így tovább!

2019. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En se beszelek non stop. Az én fiam is jol el van egyedül is. Szerintem kell nekik az olyan ido is mikor felfedeznek szulok nelkul. Az sem mellékes, hogy nem csüng nonstop rajtam, es nem kell szórakoztatnom örokke. En nem vagyok ősanya tipus, mint masok, hogy csak a gyerek korul forog minden.
2019. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy nem vagyok egyedül. Csak mikor pl mamáknál vagyunk ők úgy gügyögnek meg beszélnek neki minden

hülyeséget egész nap,hogy elbizonytalanodom,hogy nekem is ezt kéne,de nem jön a számra az sok szamárság mint nekik😁

2019. ápr. 24. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se beszélek hozzá folyamatosan, van mondókás-tornázós idő, meg énekelés meg mese olvasás, de hagyok neki időt hogy elgagyarázzon magának, játszon egyedül is, elmélyüljön a játékban és tanuljon koncentrálni.


Nagymamákról annyit, amikor nálunk vannak és 0-24ben a gyerekhez beszélnek, azokon a napokon az altatás brutál, túlpörög a sok (bocsánat) pofázástól, utána még napokig nyűgös és nem lehet egy pillanatra se egyedül hagyni, mert hozzászokott a nagyi be nem álló szájához.

2019. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira igazad van utolsó válaszoló. Én is szoktam ezen aggódni de hat nem lehet ennyit beszélni. Meg majd úgyis lesz idoszak mikor mutogat h ez mi es akkor elmondhatjuk ketszaszor.

Nalunk is állandóan beszél anyam hozza ha itt van es totál nyűgös lesz tole es valoban utana nincs el egyedül. Nincs szuksege ennyi ingerre. Én meg nem vagyok 0 24es cirkuszi mutatványos! :)

2019. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell folyamatosan csak vele foglalatoskodni, ez egy baromság. Egyébként meg megfigyeltem, hogy amikor szüleimnél vagyok, vagy ők jönnek, nálunk ez több napos mutatvány, mert messze lakunk, olyankor elfogy belőlük is előbb utóbb a szussz meg a nagy lelkesedés. Az első 1-2 nap még pörögnek meg be nem áll a szájuk, de aztán ők is visszavesznek a tempóból.
2019. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ez biztos azért van mert az csak egy nap/hét és akkor ugye nagyon be akarnak vágódni az unokánál. De igen aznap felborul a napirend.
2019. ápr. 24. 11:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt még nem figyeltem meg,hogy utána nincs el annyira egyedül de legközelebb direkt figyelem. Jaj meg még azt is birom,hogy kb mindenre azt hiszik,hogy nekik csinál mindent először a kislányom. Én meg csak " igen tudom,csinálta már sokszor.""
2019. ápr. 24. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Haha, nálunk is ugyanez... mindenre: jajj ezt meg azt csinálta, csinálta már? mondom igen..úgy ezerszer :D
2019. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!