Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldanátok meg az...

Hogyan oldanátok meg az etetést ebben az esetben?

Figyelt kérdés
6 hetes a kislányom,kb.egy hónap múlva szeretném folytatni az oktatást egy nyelvtanfolyamon,amit két éve tartok.Hetente egy alkalommal van,3,5 óra,utazással együtt kb.4 órahossza lenne.Csak anyatejes a baba,de bőven van,aki szívesen vigyáz rá.Erre az időszakra,ha megéhezik,tápszert gondoltam adni neki,mivel lefejni sajnos nem tudok sokat.Mit gondoltok erről,hogy hetente egyszer tápszert kapna?
2019. ápr. 24. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szívesen adnék neki, de ezt neked kell eldönteni. Semmi baja nem lesz tőle. De benne van a pakliban, hogy nem fogadja el, előtte próbáld ki mindenképp.
2019. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem adnék neki tápszert. Az nem opció, hogy megy veled valaki és a baba is, és ott megszoptatod?
2019. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
erre is gondoltam,ez is szóba jöhet,akkor a tápszer nem jó ötlet?
2019. ápr. 24. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
24 órán belül lefejt tejeket össze lehet önteni és úgy a fagyóba rakni, hűtőben pedig 3 napig lehet tárolni. Ha nem is tudsz sokat fejni, 1 etetésre való biztos össze jönne 24 óra alatt. Ezeket el tudod rakni, fagyasztóban 3 hónapig tárolható.
2019. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én sem adnék tápszert, hanem inkább vinném magammal, hisz csak heti 1 alkalom. Ahol tartod az oktatást, egy utazóágy, pelenkázólap, később játszószőnyeg. Amikor odaérsz, adsz neki enni még az oktatás előtt, amikor vége, akkor újra megeteted mielőtt elindultok haza.

De "tanulóanyagtól" függ, engem pl nem zavarna, ha szoptatják akár közben is a babát. Én is igény szerint szoptattam az enyémet.

2019. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Megpróbálkozom a fejéssel.Viszont mivel nem mérem,hogy mennyit eszik,nem tudom mennyi tejet kellene összegyűjteni.Szerintetek?
2019. ápr. 24. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Heti 1xi alkalommal szerintem belefér a tápszer. Biztos nem vinnén magammal emiatt a babát. Én inkább attól félnék nehogy cumizavaros legyen, ezért ha tápszert vagy lefejt anyatejet adtok majd neki, inkább pohárból vagy kanállal, esetleg fecskendőböl etessétek, ne cumisüvegből.
2019. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2019. ápr. 24. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahány kg, annyiszor 150 ml-t kellene ennie egy nap. Én babóm soha nem evett ennyit, de a nagykönyv szerint így van.
2019. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!