Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-10 hetes babátokat hogy...

8-10 hetes babátokat hogy öltöztetitek ilyen időben, amit mára és holnapra igértek?

Figyelt kérdés
Én általában túl öltöztetem és melege van,most ezt szeretném elkerülni. Viszont attól is tartok hogy ne legyen vékonyan a kis háta.
2019. ápr. 25. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Rovid body, hossz polo/body, nadrag/zoknival vagy csak harisnya, vastag pled, jol bebugyokalni, hogy a nyakanal legyen pici szellozes (nem nagy, csak hogy ne melegedjen be)., sokat nezegessed, hogy hogy "viselkedik", ha erzed, hogy kezd melegebb lenni picit lazits a polyan. Nekem is izzados a babam... kepzelheted, szepen rateritem a pokrocot a mellkasara, mondvan sut a nap, de fuj a szel, erre kificergi magat. Addig mely alomba nem is kerult, mig ugy nem hagytam, es onnantol aludt mozdulatlanul 3 orat. Elotte csak kapalozott, ahogy takargattam vissza. :)
2019. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Te mit vennél fel?

Én ilyen időben azt nezem, hogy magamra veszek egy felsö és egy vekony pulcsi. Igy a gyerekre 1 plusz reteg kerul. Tehat rovidujju body, vekony hosszuujju body egy vekony kabatka vagy kardigan, sapi plusz viszem magammal a takarojat. Inkabb leveszem rola azt a pluszt, ha melege van, minthogy bugyolalgassam a takaroba. Az enyem csak az autoshordozos reszben van el, ami rogzitheto a babakocsiba is, igy en abba be szoktam kotni, ahhoz meg nem tudok polyazgatni amugy az enyem nem szereti.

2019. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
*Vekony hosszuújju póló - veletlen bodyt irtam.
2019. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szinte nyári meleg van. Esetleg egy vékony hosszú ujjút adnék a rövidujjú bodyra, és ha sokáig árnyékban vagyunk vagy elalszik akkor betakarom egy vékony takaróval.
2019. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Itt 25 fok van. Body, vékony felső, nadrág, vagy body, vékony anyagú rugi. Ha nagy a szél akkor cérnasapi. Vékony pled esetleg, bár lehet h inkább csak textil pelust raknék takaronak.
2019. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki pontozgat le? ... minek válaszol az ember...
2019. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Ahol en lakom ott 18 fok van, azert irtam azt a mennyiseget es a szel ia huvos. De pontozzatok csak nyugodtan lefele.....
2019. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld!

Végül hosszú ujjú bodyt adtam rá, erre egy rövid ujjú pólót, vékony sapit, egy vékony nadrágot és zoknit. Rádobtam egy textilpelust is.

Itt 25 fok van, eddig jónak tűnik ez az öltözet, alszik a hordozóban.

2019. ápr. 25. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!