Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok meddig tartott ez az...

Nálatok meddig tartott ez az időszak és hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés
Kislányom fél éves lesz nemsokára és elkezdett keservesen sírni ha otthagyom a játszószőnyegen vagy a járókában stb. Eddig azért jó 20perceket is eljárszott egyedül,ez most 2perc lett. De attól még nekem is ennem,wc-re mennem,az ő kajáját megcsinálbi stb. Nem tudok mindent addig amíg alszik. És tudom,hogy ilyenkor amugy semmi baja,de mégse akarom sírni hagyni. Ez még nem a szeparaciós sz. gondolom.

2019. ápr. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hósan már kezdődhet a szepa. Amúgy egy alig 6 hóstól nem várható el, hogy legyen el magában 20 percet. Nem tudja lefoglalni magát. Amúgy ilyenkor nem feltétlenül azt igényli, hogy foglalkozz vele, hanem, hogy legyél vagy te, vagy valaki látótávolságban.
2019. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Hol tart a mozgásfejlődésben? Az én fiam majdnem egy éves volt mikor jött a szeparáció. 4-6 hónapos kora közt csinálta, amit írsz, mert a játszószőnyeg még nem kötötte le, izgalmasabb dolgokra vágyott de egyedül még nem tudott felfedező útra menni. Miután elkezdett kúszni/mászni ez megoldódott. Addig azt csináltam, hogy a lakás több pontján volt játszópont (pl játszószőnyeg, hintaszék, adamo, stb) ha az egyiket megunta átvettem egy másikhoz.
2019. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
De ez már az. A lányomnak is 6 hónspos kora körül kezdődött, és akkor múlt el, mikor beindult a mozgásfejlődés, pontosabban mikor kúszni kezdett. Addig pedig ott ültem vele, vagy vittem magammal mindenhova, igen, még a wc-re is. Most már ott tartunk, hogy folyton otthagy, mert neki mindig van valami felfedezni valója, szóval nyugi, nem tart örökké.
2019. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kúszik még csak forog,és nyújtott karral támaszkodik. Lehet tényleg az is baja,hogy unatkozik. De ilyen hamar elunja magát? Nálunk is van játszószőnyeg, járóka, pihenőszék, simán a földön szivacson, én is ide oda rakosgatom egész nap😁
2019. ápr. 25. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy 2 éves figyelme 5 perc. Akkor mit vársz egy 6 hónapostól?
2019. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azt mondom eddig tényleg elbabrált 20 percet is egy játékkal,mostmeg nem. De biztos jobb lesz neki ha már tud haladni
2019. ápr. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!