Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kissé szeles, majdnem 30 fok...

Kissé szeles, majdnem 30 fok van. Délután több helyre is mennem kell, hordozó nélkül simán kézben viszem babóm. Szerintetek hosszú újjú bodyt adjak rá vagy abban melege lesz?

Figyelt kérdés
Nadrág, zokni, cipő lesz rajta persze csak a felső rész kérdőjeles számomra. 7 hónapos és kissé náthás is.
2019. ápr. 26. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Te 30 fok körül hosszú ujjú pulóverben mászkálsz? Ugye, hogy nem!
2019. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Csak úgy tudom egy babát nem úgy kell öltöztetni mint magamat. Tehát kell egy plusz réteg. Ha nem fújna a szél és nem lenne náthás nem lennék bizonytalan, de így...
2019. ápr. 26. 13:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Plusz nem is hordozóba lesz ami valamilyen szinten védi.
2019. ápr. 26. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Én délelőtt adtam a body fölé egy vékony mellényt.Mondjuk a 30 fokot nem érezni 30-nak a szél miatt felénk.A fejére meg egy horgolt sapka került.
2019. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Egy babát MAXIMUM egy réteggel szabad melegebben öltöztetni, mint ami rajtad van, de nem KELL.

Másrészt meg a gyereked már nem kisbaba, mozog, ezért tényleg fölösleges plusz réteg rá.

Ezen kívül ha hordozó nélkül, kézben viszed, akkor még te is melegíted!

2019. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha erősebb a szél, adnék a rövid ujjú bodyra egy nagyon vékony kardigánt, amit bármikor le lehet venni szélcsendben.
2019. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!