Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem a fogzás miatt...

Tényleg nem a fogzás miatt sírhat?

Figyelt kérdés
2 napja szinte állandóan vígasztalhatatlanul sír a 3 hónapos babám. Hőemelkedése van, sokat nyálzik és még a széklete is megváltozott. Fogínygéltől viszont megnyugodott, de azt mondják, hogy más lehet a baj, még nem lehet a foga.
2019. ápr. 26. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Kereszanyám lányának 2 hónaposan kint volt 2 foga. Simán lehet.

Mozognak a fogcsírák. Egyébként nekünk is 3 hónaposan kezdődött de még mindig semmi, most 7 hónapos.

2019. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu h a foga. A nagy 2 hosan erezte a fogcsirakat a kicsi is 1 honapja erzi. Bar a nagy viaitva sirt olykor annyira fajt neki a pici a kezeit ragcsalja.
2019. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 hetesen kint volt a magylányomnak a 2 alsó, a kicsi most ennyi idős, neki is piros az ínye, szerintem 2-3 hét és kint lesz. Van, aki foggal születik...
2019. ápr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kik mondják? Az okoskodók,akik gyerekeinek később jött a foga?

Rájuk ne hallgass,te jobban tudod mi jó a gyerekednek,mitől nyugszik meg,sokat rágcsál e.

2019. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még nincs 3 hónapos, de jönnek a fogai. Én sem akartam elhinni, de sokat nyálzott, fogta a fülét, érte a kezét és sírt. Úgyhogy a te babádnak is jöhet a foga.
2019. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!